Acun Ilıcalı'dan canlı yayında çok sert sözler: Namusuma söz söyletmem!

Acun Ilıcalı, Süper Lig'de mücadele eden BŞB Erzurumspor için TV 8'de bir yardım kampanyası düzenledi. Ilıcalı canlı yayında isim vermeden Beşiktaşlı yöneticiye cevap verdi.

Google Haberlere Abone ol
Acun Ilıcalı'dan canlı yayında çok sert sözler: Namusuma söz söyletmem!

Acun Ilıcalı, memleketinin takımı olan Erzurumspor için 'Erzurumspor Gecesi' adı altında bir dayanışma organizasyonu düzenledi.

Ilıcalı, Erzurumspor - Beşiktaş maçı öncesinde yapılması planlanan bu organizasyonu Beşiktaşlı dostlarının yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermemesi adına pazartesi gününe ertelendiğini duyurmuştu.

Konuyla ilgili canlı yayında açıklama yapan Acun Ilıcalı, şunları söyledi:

"Yüzde 1 kötü niyet olmamasına rağmen hayatımda ilk defa Erzurum, Dominik, İstanbul arası böyle bir yayın yapıyorum. Kendini bilmeyen biri anlamsız bir imada bulunarak kötü niyetle Beşiktaş'a karşı organizasyon içindeymişiz gibi iftiralarda ve iddialarda bulundu.

Ben namusuma söz söyletmem açık söyleyeyim! Sosyal medyadan cevap vermek zorunda kaldım. Konuşacağım çok şey vardı yoksa neler söylerdim. Kulüplerimizin her zaman bir olmasından, birlikte kararlar almasından yanayım. Futbolun eğlence olduğunu düşünüyorum."

NE OLMUŞTU?

Erteleme kararının duyurulmasının ardından Beşiktaşlı yönetici Mesut Urgancılar, "Niye ertelemiş? Erzurumspor Beşiktaş’tan puan(lar) alırsa Fenerbahçeliler daha çok yardım eder diye mi? Yoksa öyle ya da böyle zaten yanlış bir zamanlama mı?" şeklinde bir tweet atmıştı.

Beşiktaş Genel Sekreteri ve İcra Kurulu Başkanı Mesut Urgancılar'ın bu Tweet'i sonrasında Acun Ilıcalı sert bir şekilde sosyal medya hesabından yanıt vermişti.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin