Acun Ilıcalı Survivor 2020 için konuştu

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor Türkiye'nin ne zaman başlayacağı belli oldu. Acun Ilıcalı, Survivor 2020'nin ünlüler ve gönüllüler takımından oluşacağını ifade ederek Şubat ayında yayında olacaklarını söyledi.

Google Haberlere Abone ol
Acun Ilıcalı Survivor 2020 için konuştu

Acun Ilıcalı, Cengiz Semercioğlu'nun hazırlayıp sunduğu 'Gel Konuşalım' programında Survivor 2020'ye dair detayları paylaştı. Ilıcalı, ekranların vazgeçilmez programı Survivor Türkiye'nin ne zaman başlayacağını açıkladı. Survivor 2020 ünlüler ve gönüller takımlarından oluşacak. Ersin Korkut ve Uğur Pektaş Survivor 2020 kadrosuna giren ilk isimler oldu.

Tv8'deki Gel Konuşalım programına konuk olan Acun Ilıcalı, herkesin merakla beklediği soruları yanıtladı. Survivor 2020'nin ünlüler ve gönüllüler takımlarından oluşacağını belirten Acun Ilıcalı, Ersin Korkut'un ünlüler takımında yer almasının kesin, Uğur Pektaş'ın ise yüzde 90 ihtimali olduğunu söyledi.

Şubat ayında Survivor 2020'nin başlayacağını belirten Ilıcalı, yarışmaya katılmak için seçmelerin İstanbul, Bursa, Sakarya ve Antalya'da başladığını duyurdu. Geçtiğimiz yıl Türkiye-Yunanistan olarak iki farklı ülke yarışmacılarının performans sergilediği programda, Yusuf Karakaya şampiyonluk ipini göğüslemişti.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin