Acans dizisinden yeni tanıtım

BluTV’nin 11 Mart’ta başlayacak olan komedi dizisi ‘Acans’tan yeni tanıtım yayınlandı. Tanıtımda, diziye konu olan reklam ajansının yeni müşterisinin ‘BluTV’ olması izleyenleri şaşırtacak.

Google Haberlere Abone ol
Acans dizisinden yeni tanıtım

BluTV’nin yeni özel yapımı ‘Acans’ın izleyiciyle buluşmasına sayılı gün kala, başrollerini Bülent Emrah Parlak, Algı Eke ve Derya Alabora’nın paylaştığı diziden yeni bir tanıtım yayınlandı. Reklamcılık dünyasının arka planını ve beyaz yakalıların gündelik krizlerini bir reklam ajansı üzerinden anlatacak olan dizinin tanıtımında, ajansın yeni müşterisinin ‘BluTV’ olması dikkat çekti. Ajansın nevi şahsına münhasır başkanının ve çalışanlarının dijital platform hakkındaki konuşmaları dikkat çekecek.

Hikayesine Sarp Apak, Belçim Bilgin, Esra Dermancıoğlu, Ali İhsan Varol, Onur Buldu, Aybüke Pusat ve Mansur Ark gibi isimlerin konuk olacağı ‘Acans’ın oyuncu kadrosunda Bülent Emrah Parlak, Algı Eke, Derya Alabora’nın yanı sıra Birkan Akyol, Can Sertaç Adalıer ve Melisa Berberoğlu buluşuyor.

Senaryosunu Ayberk Çınar’ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Ali Yorgancıoğlu ile Can Yücel’in oturduğu ‘Acans’ 11 Mart Perşembe günü BluTV’de yayınlanacak.

İşte, Acans'ın yeni tanıtımı:

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin