a Haber'de sürpriz ayrılık! Hangi ünlü ekran yüzü veda etti?

Ekim 2018'de a Haber kadrosuna katılan ünlü ekran yüzü sürpriz bir kararla kanalla yollarını ayırdı.

a Haber'de sürpriz ayrılık! Hangi ünlü ekran yüzü veda etti?

Habertürk TV'den ayrılarak Ekim 2018'de a Haber kadrosuna katılan ünlü ekran yüzü sürpriz bir kararla kanalla yollarını ayırdı.'Öteki Gündem' programıyla fenomen haline gelen ünlü sunucu Cansu Canan Özgen 6 yıllık Habertürk macerasını sona erdirerek Ekim 2018'de a Haber ile anlaşmıştı.a Haber'de 'Satır Arası' isimli haber ve tartışma programın yanısıra ekonomi kanalı a Para'da ise 'Gündem Dışı' programını hazırlayıp sunan güzel sunucu sürpriz bir karara imza attı. 7 yıllık habercilik yolculuğuna ara verdiğini açıklayan Özgen, bundan böyle yoluna programcı kimliğiyle devam edeceğini belirtti.İşte, Cansu Canan Özgen'in Instagram hesabından yaptığı 'Veda' açıklaması:Bu bir veda yazısıdır!Bugün benim için sezonun ve AHaber'in son günü. Veda zamanı geldi. HaberTürk ile başladığım ve AHaber ile sürdürdüğüm 7 yıllık habercilik yolculuğuma ara veriyorum.Televizyona ilk adım attığım andan beri gündüz kuşağı ve life-style bir program yapmak, o alanda uzmanlaşmak istemekteydim.Şimdi bu hayalimi gerçekleştirmeye odaklanacağım. Bundan böyle yoluma programcı kimliğimle devam edeceğim.Ekranda, Haberde, Canlı yayında, Programda nefes kesen, heyecan dolu yayınlar yaptık. Bu yolda hep müthiş ekip arkadaşlarıyla çalıştık...Heyecanımız, coşkumuz, daha iyiye, en iyiye ulaşma azmimiz artarak sürüyor. Allahıma sükürler olsun, mahcup olmadık. Bugüne kadar bana destek olan, tecrübeleri ile kariyerime yön veren herkese çok teşekkür ediyorum.AHaber'deki yöneticilerime,mesai arkadaşlarıma ve birlikte çalıştığım herkese şükranlarımı sunuyorum. Bu genç kız, yine hayallerinin peşinden gidecek. İzleyicilerimiz hep en iyiyi hak ediyor. Desteğinizi ve dualarınızı bekliyorum!Sevgilerim var.


 


 

  
Bu gönderiyi Instagram'da gör


  

 

  

  

 

 Bu bir veda yazısıdır!  Bugün benim için sezonun ve AHaber’in son günü. Veda zamanı geldi. HaberTürk ile başladığım ve AHaber ile sürdürdüğüm,7 yıllık habercilik yolculuğuma ara veriyorum. Televizyona ilk adım attığım andan beri gündüz kuşağı ve life-style bir program yapmak, o alanda uzmanlaşmak istemekteydim. Şimdi bu hayalimi gerçekleştirmeye odaklanacağım. Bundan böyle yoluma programcı kimliğimle devam edeceğim. Ekranda, Haberde, Canlı yayında, Programda nefes kesen, heyecan dolu yayınlar yaptık. Bu yolda hep müthiş ekip arkadaşlarıyla çalıştık… Heyecanımız, coşkumuz, daha iyiye, en iyiye ulaşma azmimiz artarak sürüyor. Allahıma sükürler olsun, mahcup olmadık. Bugüne kadar bana destek olan, tecrübeleri ile kariyerime yön veren herkese çok teşekkür ediyorum. AHaber'deki yöneticilerime,mesai arkadaşlarıma ve birlikte çalıştığım herkese şükranlarımı sunuyorum. Bu genç kız, yine hayallerinin peşinden gidecek. İzleyicilerimiz hep en iyiyi hak ediyor. Desteğinizi ve dualarınızı bekliyorum! Sevgilerim var Cansu Cansu Canan Ozgen (@cansucanann)'in paylaştığı bir gönderi (31 May, 2019, 6:32öö PDT)


Cansu Canan Özgen kimdir?Cansu Canan Özgen, 23 Eylül 1989 tarihinde İstanbul’da doğdu. Anne tarafı Erzurumlu, baba tarafı Selanik göçmenidir. Liseyi Bayrampaşa Anadolu Lisesinde okudu. İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Staj döneminde beş hafta kömür madenine girip işçilerle yeraltında çalıştı. Başardı ancak anladı ki bu iş ona göre değil.Ayrıca kurucuları Can Gürzap ve Arsen Gürzap olan Dialog İletişim Spikerlik-Sunuculuk kursundan da mezun olmuştur.Diksiyon kurusuna giderken stajyer olarak gittiği Beşiktaş TV’de ekran önüne çıktı. Fanatik Beşiktaşlı olan Cansu Canan Özgen, BJK tv’ de uzun süre tv programı yaptı.Habertürk’e gece spikeri arandığını duyunca başvurdu ve geceleri Habertürk’te spikerlik yapıp sabah okula gitti.Habertürk TV programı ‘Öteki Gündem’in sunuculuğunu yaptı. Ekim 2018'de A Haber'e transfer oldu. 'Gündem Dışı' programını hazırlayıp sundu.Talha Uğurluel ile birlikte ‘Osmanlı’nın Şifreleri’ adlı kitabı hazırladı.


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin