62. Grammy Ödülleri'nde En İyi Dünya Müziği Albümü dalında aday gösterilen Altın Gün iki gece üst üste İstanbullularla buluşacak

16 Eylül’deki ilk açıklanan konserlerinin biletleri hızla tükenen Altın Gün, 17 Eylül Cuma akşamı 28. İstanbul Caz Festivali kapsamında; bu kez Turkcell Vadi sahnesinde olacak.

Google Haberlere Abone ol
62. Grammy Ödülleri'nde En İyi Dünya Müziği Albümü dalında aday gösterilen Altın Gün iki gece üst üste İstanbullularla buluşacak

Altın Gün // Evdeki Saat

16 Eylül Perşembe 19.45, Turkcell Vadi

Klasikleşmiş Türk Anadolu rock şarkıları ve türküleri özgün saykedelik ve funk tınılarıyla birleştiren Hollandalı ekip Altın Gün bugüne kadar Le Guess Who?, Beaches Brew, Lowlands, Best Kept Secret, Montreal, Paléo gibi festivallerde sahneye çıktı. “Caney”, “Goca Dünya”, “Halkalı Şeker”, “Şeker Oğlan”, “Kaymakamın Kızları” gibi dans ettiren repertuvarı ile Grammy adaylığı olan Altın Gün konseri öncesinde ise sahnede yerli bağımsız müziğin sevilen topluluklarından Evdeki Saat olacak.  

Altın Gün // Geeva Flava

17 Eylül Cuma 19.45, Turkcell Vadi

16 Eylül’deki ilk açıklanan konserlerinin biletleri hızla tükenen Altın Gün, 17 Eylül Cuma akşamı tekrar festival kapsamında Turkcell Vadi sahnesinde olacak. İstanbul Hollanda Başkonsolosluğu desteğiyle düzenlenen konserlerin ikincisinde bu kez Altın Gün öncesinde sahnede, türler arasındaki duvarları aşan müziğiyle  Geeva Flava olacak.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin