46. Pantene Altın Kelebek oylamasında final turu başladı!

En iyilerin günü Pantene Altın Kelebek’te, yetenekleri ve başarıları ile adından söz ettiren isimleri ödüllerine kavuşturmak için www.pantenealtinkelebekodulleri.com adresinden oy kullanılabiliyor.

46. Pantene Altın Kelebek oylamasında final turu başladı!

Dünyanın 1 numaralı saç kremi markası* Pantene ve Hürriyet Gazetesi’nin iş birliğiyle 28 Şubat’ta Zorlu PSM’de 46’cısı düzenlenecek Pantene Altın Kelebek’te ödül alacak isimler için heyecanlı bekleyiş tüm hızıyla devam ediyor. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde bu senenin oylamasının ilk turu sona erdi.10.920.000 sayıda oyun kullanıldığı ilk turda, rekor sayıda katılım gerçekleşti.

En iyilerin günü için final turu başlıyor!

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nin ilk fazında halkın oyları ile en yüksek oy sayısına ulaşan her kategorideki finalistler belli oldu. Şimdi final turunda, büyük ödüle bir adım daha yaklaşmak için kıyasıya yarış başlıyor. Bu yıl ilk kez verilecek olan ‘En İyi Rap’ kategorisinde de favori adayınızı desteklemek için oyunuzu kullanabilirsiniz. Yıl boyunca en iyilerini ortaya koyan yıldızlara oy vermek için son gün 13 Şubat 2020…

Yıl boyunca yetenekleri ve başarıları ile adından söz ettirenler %70 halkın ve %30 jürinin oyları değerlendirilerek belli olacak ve en iyilerin günü 28 Şubat’ta 46. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödüllerine kavuşacak.

Siz de favori adayınızı desteklemek için 13 Şubat’a kadar; Pantene Altın Kelebek Ödülleri resmi internet sitesi www.pantenealtinkelebekodulleri.com’dan desteklediğiniz yıldızlara oy vererek bu yılın kazananları arasında en sevdiğiniz isimlerin yer almasını sağlayabilirsiniz.

İşte, finalistlerin listesi:

EN İYİ KADIN OYUNCU

Alina Boz - Elimi Bırakma (TRT 1)
Aslı Enver - İstanbullu Gelin (Star)
Bahar Şahin - Zalim İstanbul (Kanal D)
Burcu Biricik - Kuzgun (Star)
Demet Evgar - Avlu (Star)
Dilan Çiçek Deniz - Çukur (Show TV)
Ebru Şahin - Hercai (atv)
Hilal Altınbilek - Bir Zamanlar Çukurova (atv)
İrem Helvacıoğlu - Sen Anlat Karadeniz (atv)
Özge Özpirinçci - Kadın (Fox)

EN İYİ DİZİ

Arka Sokaklar: (Kanal D)
Avlu: (Star)
Bir Zamanlar Çukurova: (atv)
Çukur: (Show TV)
Hercai: (atv)
Kadın: (Fox)
Kuzgun: (Star)
Mucize Doktor: (Fox)
Sen Anlat Karadeniz: (atv)
Zalim İstanbul: (Kanal D)

EN İYİ DİZİ ÇİFTİ

Alina Boz-Alp Navruz
Aybüke Pusat-Furkan Andıç
Burcu Biricik-Barış Arduç
Burcu Özberk-Çağlar Ertuğrul
Demet Özdemir-Can Yaman
Dilan Çiçek Deniz-Aras Bulut İynemli
Ebru Şahin-Akın Akınözü
Elçin Sangu-Kıvanç Tatlıtuğ
İrem Helvacıoğlu-Ulaş Tuna Astepe
Ozan Dolunay-Sera Kutlubey

EN İYİ ERKEK OYUNCU

Akın Akınözü - Hercai (atv)
Alp Navruz - Elimi Bırakma (TRT1)
Aras Bulut İynemli - Çukur (Show TV)
Barış Arduç - Kuzgun (Star)
Çağatay Ulusoy - Hakan: Muhafız (Netflix)
Erdal Beşikçioğlu - Behzat Ç. (Blu TV)
Haluk Bilginer - Şahsiyet (Puhu TV)
Kerem Alışık - Bir Zamanlar Çukurova (atv)
Taner Ölmez - Mucize Doktor (Fox)
Ulaş Tuna Astepe - Sen Anlat Karadeniz (atv)

EN İYİ İNTERNET DİZİSİ

140 Journos 2019 (Blu TV)
Aynen Aynen (YouTube)
Bartu Ben (Blu TV)
Behzat Ç. (Blu TV)
Bozkır (Blu TV)
Hakan: Muhafız (Netflix)
Pavyon (Blu TV)
Sıfır-Bir: Bir Zamanlar Adana’da (Blu TV)
Şahsiyet (Puhu TV)
Yaşamayanlar (Blu TV)

EN İYİ INFLUENCER / YOUTUBER

Alper Rende
Berkcan Güven
Bi Kot Bi Tişört
Çağla Şıkel
Danla Bilic
Duygu Özaslan
Enis Arıkan
Ezgi Mola
Kafalar
Oguzhan Uğur-Babala
Reynmen

EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN

Alya
Can Ozan
Elif Buse Doğan
Hande Ünsal
Melike Şahin
Mero
Reynmen
Şahin Kendirci
Ufuk Beydemir
Zeynep Bastık

EN İYİ ÇOCUK OYUNCU

Ada Baykan - Arka Sokaklar (Kanal D)
Adin Külçe - Mucize Doktor (Fox)
Ali Semi Sefil - Kadın (Fox)
Beren Gökyıldız - Kızım (TV8)
Ebrar Demirbilek - Hercai (atv)
Emir Özyakışır -Şampiyon (TRT1)
Hira Su Yıldız - Afili Aşk (Kanal D)
Kübra Süzgün - Kadın (Fox)
Mehmet Emin Güney - Çocuk (Star)
Yiğit Kağan Yazıcı - Elimi Bırakma (TRT1)

EN İYİ DJ

Burak Yeter
Deeperise
Dj Tarkan
Doğuş Çabakçor
Ece Toprak
Emrah Karaduman
Hey! Douglas
Mahmut Orhan
Ozan Doğulu
Suat Ateşdağlı

EN İYi RAP

Anıl Piyancı
Ben Fero
Ceza
Eypio
Ezhel
Gazapizm
Norm Ender
Sagopa Kajmer
Şanışer
Şehinşah

EN İYİ ERKEK SUNUCU

Acun Ilıcalı(TV8)
Ali İhsan Varol (teve2)
Alp Kırşan (Star)
Arda Türkmen (Kanal D)
Engin Altan Düzyatan (TRT1)
Enis Arıkan (Kanal D)
Eser Yenenler (TV8)
İlker Ayrık (Fox)
Murat Yıldırım (atv)
Okan Bayülgen (TV100)

EN İYİ FANTEZİ MÜZİK KADIN

Belma Sera
Bülent Ersoy
Çınare Melikzade
Ebru Gündeş
Ebru Yaşar
Elif Karlı
Kibariye
Lerzan Mutlu
Seda Sayan
Sibel Can

EN İYİ FANTEZİ MÜZİK ERKEK

Adil Karaca
Alişan
Cengiz Kurtoğlu
Ferman Toprak
Hakan Altun
Hakkı Bulut
Metin Şentürk
Selami Şahin
Serkan Kaya
Şahin Kendirci

EN İYİ GÜNDÜZ KUŞAĞI PROGRAMI

Arda’nın Mutfağı (Kanal D)
Ayhan Sicimoğlu ile Renkler (Kanal D)
Çağla ile Yeni Bir Gün (fox)
Esra Erol’da (atv)
Gelinim Mutfakta (Kanal D)
Kuaförüm Sensin (Show TV)
Müge Anlı ile Tatlı Sert (atv)
Temizlik Benim İşim (fox)
Yemekteyiz (TV8)
Zuhal Topal’la Sofrada (fox)

EN İYİ HABER PROGRAMI

5N1K (CNN Türk)
Ajans (A Haber)
Dünyanın Haberi (NTV)
Fatih Altaylı ile Teke Tek (Habertürk)
Haber Masası (Halk TV)
İlker Karagöz İle Çalar Saat Hafta Sonu (Fox)
İsmail Küçükkaya İle Çalar Saat (Fox)
Mesut Yar ile Bugün (Star)
Tarafsız Bölge (CNN Türk)
Türkiye’nin Nabzı (Habertürk)

EN İYİ HALK MÜZİĞİ ERKEK SOLİST

Aydoğan Topal
Erkan Oğur
İsmail Altunsaray
Mahmut Tuncer
Mümin Sarıkaya
Özgür Can Çoban
Turgay Başyayla
Volkan Konak

EN İYİ HALK MÜZİĞİ KADIN SOLİST

Elif Buse Doğan
Handan Şahin
Jehan Barbur
Merve Yavuz
Rojin
Sevcan Orhan
Suzan Kardeş
Şenay Lambaoğlu
Zara
Zeynep Bakşi Karatağ

EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ

Afili Aşk (Kanal D)
Benim Tatlı Yalanım (Star)
Erkenci Kuş (Star)
Her Yerde Sen (Fox)
Kuzey Yıldızı - İlk Aşk (Show TV)

EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ KADIN OYUNCU

Aslı Bekiroğlu - Benim Tatlı Yalanım (Star)
Aslıhan Güner - Kuzey Yıldızı-İlk Aşk (Show TV)
Aybüke Pusat - Her Yerde Sen (Fox)
Burcu Özberk - Afili Aşk (Kanal D)
Demet Özdemir - Erkenci Kuş (Star)

EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ ERKEK OYUNCU

Can Yaman - Erkenci Kuş (Star)
Çağlar Ertuğrul - Afili Aşk (Kanal D)
Furkan Andıç - Her Yerde Sen (Fox)
Furkan Palalı - Benim Tatlı Yalanım (Star)
İsmail Demirci - Kuzey Yıldızı-İlk Aşk (Show TV)

EN İYİ KADIN HABER SUNUCUSU

Ayşenur Arslan (Halk TV)
Banu El (A Haber)
Buket Aydın (Kanal D)
Deniz Türe (atv)
Ece Belen (Star)
Ece Üner (Show TV)
Gülbin Tosun (Fox)
Nazlı Çelik (Star)
Nihan Günay (atv)
Simge Fıstıkoğlu (NTV)

EN İYİ KADIN SUNUCU

Birce Akalay (Kanal D)
Çağla Şıkel (Fox)
Esra Erol (atv)
Evrim Akın (Show TV)
Eylül Öztürk Özkan (Kanal D)
Merve Yıldırım (Fox)
Müge Anlı (atv)
Pelin Çift (TRT1)
Zahide Yetiş (Show TV)
Zuhal Topal (Fox)

EN İYİ KLİP

Buray (Aşk Bitsin)
Can Bonomo (Bardak Taşıyor)
Demet Akalın (N’apıyorsan Yap)
Edis (Bana Ne)
Feride Hilal Akın (Yok Yok)
Hadise (Aşk Dediğin)
Killa Hakan-Ceza-Ezhel-Ben Fero (Fight Kulüp)
Mabel Matiz (Mendilimde Kırmızım Var)
Şanışer (Susamam)
Yüzyüzeyken Konuşuruz (Boş Gemiler)

EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ

BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler 2 (Kanal D)
Çocuklar Duymasın (Kanal D)
Güldür Güldür (Show TV)
Jet Sosyete - (TV8)
Kalk Gidelim - (TRT 1)

EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ ERKEK OYUNCU

Ali Sunal - Güldür Güldür (Show TV)
Alper Kul - Güldür Güldür (Show TV)
Bartu Küçükçağlayan - Jet Sosyete (TV8)
Cengiz Bozkurt - Jet Sosyete (TV8)
Çağlar Çorumlu - Jet Sosyete (TV8)
Enis Arıkan - Jet Sosyete (TV8)
Onur Buldu - Güldür Güldür (Show TV)
Sarp Apak - Jet Sosyete (TV8)
Tamer Karadağlı - Çocuklar Duymasın (Kanal D)
Ufuk Özkan - Kalk Gidelim (TRT1)

EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ KADIN OYUNCU

Açelya Topaloğlu - Güldür Güldür (Show TV)
Aslı Bekiroğlu - Jet Sosyete (TV8)
Ayça Varlıer - Kalk Gidelim (TRT1)
Deniz Cengiz - Jet Sosyete (TV8)
Doğa Rutkay - Güldür Güldür (Show TV)
Ecem Erkek - Güldür Güldür (Show TV)
Evrim Akın - Güldür Güldür (Show TV)
Gülse Birsel - Jet Sosyete (TV8)
Hasibe Eren - Jet Sosyete (TV8)
Pınar Altuğ - Çocuklar Duymasın (Kanal D)

EN İYİ MAGAZİN PROGRAMI

Canlı Masa (Uçankuş TV)
Cumartesi Sürprizi (Show TV)
Gel Konuşalım (TV8)
Hey Canlı (Show TV)
HT Magazin (Bloomberg)
Magazin D Cumartesi (Kanal D)
Magazin D Yaz (Kanal D)
Magazin Hattı (TV100)
Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa (Kanal D)
Söylemezsem Olmaz (Beyaz TV)

EN İYİ MÜZİK GRUBU

Adamlar
Dolu Kadehi Ters Tut
Gripin
İmera
Manga
Mor ve Ötesi
Pinhani
Seksendört
Yüzyüzeyken Konuşuruz
Zakkum

EN İYİ ERKEK ŞARKICI

Berkay
Buray
Can Bonomo
Edis
Haluk Levent
İlyas Yalçıntaş
Mabel Matiz
Murat Boz
Oğuzhan Koç
Teoman

EN İYİ KADIN ŞARKICI

Aleyna Tilki
Ceylan Ertem
Demet Akalın
Fatma Turgut
Feride Hilal Akın
Hadise
Merve Özbey
Sertab Erener
Sıla
Simge

EN İYİ PROJE

15 Temmuz Şehitlik ve Kahramanlık Marşları
Ahmet Selçuk İlkan - Unutulmayan Şarkılar Vol 2
Berkay - İz
Cengiz Kurtoğlu - Hakan Altun - Usta Çırak
Erol Evgin - Altın Düetler 2
İrem Derici - Mest Of
Mor ve Ötesi - Senfonik
Muazzez Abacı: Sezen’imin Şarkıları
Teoman - Koyu Antoloji
Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları 2

EN İYİ YARIŞMA PROGRAMI

Aileler Yarışıyor (TRT1)
Benimle Söyle (Kanal D)
Güven Bana (atv)
Kelime Oyunu (Teve2)
Kim Milyoner Olmak İster? (atv)
MasterChef Türkiye (TV8)
O Ses Türkiye (TV8)
Survivor (TV8)
Temizlik Benim İşim (fox)
Yaparsın Aşkım (fox)

YILIN ŞARKISI

Anıl Piyancı-Zeynep Bastık (Bırakman Doğru mu?)
Ben Fero (Biladerim İçin)
Ben Fero (Demet Akalın)
Ezhel (Felaket)
Mabel Matiz (Mendilimde Kırmızım Var)
Mero (Olabilir)
Norm Ender (Mekanın Sahibi)
Reynmen (Ela)
Yüzyüzeyken Konuşuruz (Boş Gemiler)
Zeynep Bastık (Her Yerde Sen)

EN İYİ DİZİ MÜZİĞİ

Adamlar Grubu - Börü (Star)
Alpay Göltekin, Zeynep Alasya - Diriliş Ertuğrul (TRT1)
Aslı Demirer, Safa Hendem, Mehmet Cem Ünal - Afili Aşk (Kanal D)
Aytekin Ataş - Bir Zamanlar Çukurova (atv)
Aytekin Ataş - Mucize Doktor (Fox)
Cem Öget - Erkenci Kuş (Star)
Ender Gündüzlü, Metin Arıgül - Hercai (atv)
Ender Gündüzlü, Metin Arıgül - Sen Anlat Karadeniz (atv)
Toygar Işıklı - Çukur ve Çarpışma (Show TV)
Toygar Işıklı - Kuzgun (Star)

EN İYİ ERKEK HABER SUNUCUSU

Ahmed Arpat: (NTV)
Can Okanar: (A Haber)
Cem Öğretir: (atv)
Cüneyt Akman: (Halk TV)
Cüneyt Özdemir: (CNN Türk)
Erkan Tan: (A Haber)
İlker Karagöz: (Fox)
İsmail Küçükkaya: (Fox)
Melih Altınok: (atv)
Mesut Yar: (Star)

EN İYİ SENARİST

Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul - Arka Sokaklar (Kanal D)
Ali Aydın - Çarpışma (Show TV)
Barış Erdoğan, İlker Arslan, Kübra Sülün, Okşan Tavaslıoğlu - Afili Aşk (Kanal D)
Berşan Tan, Eda Tezcan, Feraye Şahin, Pelin Gülcan - Hercai (atv)
BKM Mutfak Ekibi - BKM Mutfak Çok Güzel Harektler Bunlar 2 (Kanal D)
Deniz Akçay - İstanbullu Gelin (Star)
Gökhan Horzum - Çukur (Show TV)
Gülse Birsel - Jet Sosyete (TV8)
Hande Altaylı - Kadın (Fox)
Pınar Bulut, Onur Koralp - Mucize Doktor (Fox)

EN İYİ SPOR PROGRAMI

90’a: Serkan Korkmaz, Hıncal Uluç, Kemal Belgin, Güven Taner (A Spor)
90+ - Nebil Evren, Ali Ece (NTV)
beIN Asist - Güntekin Onay (Beinsports)
beIN Euroleague (Beinsports)
beIN Final - Şansal Büyüka, Mehmet Demirkol, Tümer Metin (Beinsports)
Beyaz Futbol - Ertem Şener, Sinan Engin, Ahmet Çakar, Abdülkerim Durmaz (Beyaz TV)
Gündem Spor - Uğur Meleke, Cem Yılmaz (CNN Türk)
Stadyum - Ersin Düzen, Ali Gültiken, Tümer Metin (TRT Spor)
Takım Oyunu - Serkan Korkmaz, Erman Toroğlu, Reha Kapsal, Levent Tüzemen, Gürcan Bilgiç (A Spor)
Yüzde 100 Futbol - Rıdvan Dilmen, Murat Kosova (NTV)

EN İYİ YÖNETMEN

Bahadır İnce - Kuzgun (Star)
Cem Karcı, Benal Tairi - Hercai (atv)
Çağrı Bayrak - Erkenci Kuş (Star)
Ender Mıhlar - Her Yerde Sen (Fox)
Hakan Algül - Jet Sosyete (TV8)
Murat Saraçoğlu - Bir Zamanlar Çukurova (atv)
Nadim Güç - Kadın (Fox)
Serdar Gözelekli - Afili Aşk (Kanal D)
Sinan Öztürk - Çukur (Show TV)
Yusuf Pirhasan - Mucize Doktor (Fox)

 

*Saç bakım kategorisindeki Nielsen satış bilgilerine dayanan P&G hesaplaması, Mayıs 2018-Nisan 2019

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin