3 kadın Bülent Cihantimur'dan şikayetçi oldu!

Yaptığı estetik operasyonlarla gündemden inmeyen Bülent Cihantimur, yine bir skandala imza attı. İsviçre’de yaşayan 3 Türk kadın, estetik yaptırdıktan sonra vücutlarındaki yaralanmalar nedeniyle ünlü estetikçi Bülent Cihantimur’dan şikâyetçi oldu.

Google Haberlere Abone ol
3 kadın Bülent Cihantimur'dan şikayetçi oldu!

Yaptığı estetik oprasyonlarla adı sık sık estetik skandallarla gündeme gelen ve son olarak vücut toparlama, göğüs küçültme ve popo estetiği için ameliyata aldığı Ukraynalı Zera Asanova'nın ölümüyle davalık olan Doktor B lakaplı estetik doktoru Bülent Cihantimur'un başı yine derde girdi.

İsviçre'de ikamet eden 3 Türk kadın, Bülent Cihantimur tarafından ameliyat edildi. Kadınların güzel olma isteği ameliyat sonrası adeta kâbusa dönüştü.

Popo kaldırma ameliyatı, göğüs estetiği ve karın germe ameliyatları sonrası vücutlarında biçimsiz görüntüler oluşan kadınlar Gülay Y., Elif D. ve Ebru Ç. savcılığa başvurarak ünlü doktor hakkında suç duyurusunda bulundu.

Yine o doktor yine skandal 

'Doctor B' lakaplı ünlü estetik doktoru Bülent Cihantimur kliniğindeki ölüm sonrası, ünlü doktor hakkında başka bir iddia daha ortaya atıldı. İsviçre'de yaşayan 3 kadın, estetik ameliyat olduğu Cihantimur'un vücutlarını mahvettiğini ileri sürerek şikayetçi oldu.

Vücutlarında yaralar çıkmaya başladı 

İsviçre'de ikamet eden 3 kadın, 'Doktor B' lakaplı Bülent Cihantimur tarafından ameliyat edildi. Kadınların güzel olma isteği ameliyat sonrası adeta kâbusa dönüştü. Olay geçtiğimiz yıl Şubat ayında meydana geldi. Gülay Y., İsviçre'de ikamet ediyordu. Kız kardeşi ve kuzeni ile İsviçre'de güzellik salonu işletmecisi olan 3 kadın ünlü estetik uzmanı Bülent Cihantimur'a ulaştı.

Tek derdi güzel bir fiziğe sahip olmak olan 3 kadın vücutlarının çeşitli yerlerinden ameliyat olmayı kabul etti. Gülay Y., popo ve göğüs estetiği ameliyatı olurken, akrabası Elif D., ve Ebru Ç., göğüs estetik ameliyatı ve karın germe ameliyatı olmayı kabul etti.

Gün geçtikçe kötüleşti

17-18 Şubat günü ameliyat masasına yatan 3 kadın ameliyat sonrası hastaneden taburcu edildi. İddiaya göre vücutlarında var olan ameliyat izlerinin kısa sürede kapanacağı söylenince 3 kafadar İsviçre'ye geri döndü. Aradan günler geçti ancak yine iddiaya göre kadınların ameliyat sonrası vücutlarında herhangi bir iyileşme olmadığı gibi sağlık açısından da her geçen gün kötüleşiyorlardı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin