3 günde 778 bin kişi 'Eyvah Eyvah' dedi!

Cuma günü vizyona giren 'Eyvah Eyvah 3' filmi sezona hızlı başladı.

Google Haberlere Abone ol
3 günde 778 bin kişi 'Eyvah Eyvah' dedi!

31 Ocak'ta vizyona giren 'Eyvah Eyvah 3' hafta sonu 778 bin 475 kişi tarafından izlendi.Hakan Algül'ün yönettiği, Demet Akbağ ve Ata Demirer'in başrollerini paylaştığı film, izlenme rakamıyla sezonun en yüksek açılışını yaptı.29 Ocak’ta gerçekleşen İstanbul galasının ardından İzmir ve Çanakkale'yi ziyaret eden filmin oyuncuları 5 Ocak'ta Köln (Cinedom Sinemaları), 6 Ocak'ta da Amsterdam'da (Pathe Arena) sinemaseverler ile bir araya gelecek.

 

'Eyvah Eyvah 3'ün konusu:

 


Büyük aşkı Müjgan'a kavuşup evlenen Geyikli'li klarnetçi Hüseyin Badem için hayat zorlaşmıştır. Ailesine bakabilmek için her fırsatı değerlendirmekte, hatta geceleri yörenin izbe pavyonlarında bile klarnetini çalmaktadır.

 

Can dostu, ablası Firuzan ise hayatına İstanbul'da devam etmektedir ve gün geçtikçe daha meşhur olmaktadır. Hüseyin için Firuzan artık televizyonda  seyredebildiği ve özlediği eski tatlı bir hatıradır. Ama ayrı şehirlerde ayrı hikâyeler yaşayan bu insanların ortak bir yönü vardır ki, kendileri bilmeselerde feleğin çemberinden geçmek üzerelerdir.

 

Serinin bu 3. filmi bu 'feleğin çemberinden geçme hikâyesi'ni anlatıyor. 


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin