2012'de mesleğe adım atan Meltem Bozbeyoğlu, 2016'da Kanal 7 Haber Merkezi'ndeydi. Şimdi Show Hafta Sonu Ana Haber ona emanet...

Ece Üner'in ayrılmasından sonra yeniden yapılanmaya giden Show TV Haber'de hafta sonu ana haber spikerliği koltuğuna 5 yıllık muhabir Meltem Bozbeyoğlu oturdu...

Google Haberlere Abone ol
2012'de mesleğe adım atan Meltem Bozbeyoğlu, 2016'da Kanal 7 Haber Merkezi'ndeydi. Şimdi Show Hafta Sonu Ana Haber ona emanet...

Yıllardır çeşitli kurumlarda muhabir olarak çalışan, en son Show TV bünyesinde önemli haberlere imza atan Meltem Bozbeyoğlu, Hafta Sonu Ana Haber bülteniyle ekran deneyimi yaşadı.

Daha önce de kurum bünyesinde yaptığı haberlerle adından söz ettiren Meltem Bozbeyoğlu, Show TV Hafta Sonu Ana Haber Bülteni ile seyirciyle buluştu.

Başarılı ekran yüzü Bozbeyoğlu, sunumuyla, diksiyonuyla ve duruşuyla, ilk ekran deneyiminden başarıyla çıkmayı bildi…

MELTEM BOZBEYOĞLU KİMDİR?
5 Aralık 1992’de doğan Meltem Bozbeyoğlu, ilköğrenim ve lisenin ardından İstanbul Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü dereceyle bitirdi. İstanbul Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olan Meltem Bozbeyoğlu, okul stajlarını basın sektöründe tamamladı.

İlk başta 2012’de Anadolu Ajansı’nda spor servisinde haber yazan Meltem Bozbeyoğlu, 2 yıl kadar burada kaldı. Daha sonra TRT’de yayınlanan Spor Kritik programında rejide görev aldı. Diksiyon, spikerlik ve sunuculuk eğitimi aldı.

İstanbul Fm’de haber spikeri olarak saat başı bülten sunan Meltem Bozbeyoğlu, aynı zamanda İstanbul Tv’de Sinema Programında sunuculuk yaptı. 2016’da Kanal7 Haber Merkeziyle tanışan Meltem Bozbeyoğlu, 2018’de 2. Başkent Ödüllerinde “Yılın En İyi Muhabiri” ve yine Kırmızı Türk Altın Başarı Ödüllerinde de “Yılın En Başarılı Muhabiri” Ödüllerini kazandı.

Son olarak Show Tv’de muhabir olarak görev yapan Meltem Bozbeyoğlu, ilk olarak 17 Temmuz 2021’de sunduğu Show TV’de Hafta Sonu Ana Haber bültenindeki performansı nedeniyle çok beğenildi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin