17-25 Aralık'ta adı geçen bakanlardan Erdoğan Bayraktar'dan yeni açıklama: Yaktın, aldattın beni

17-25 Aralık kumpaslarında adı geçen ve yaptığı açıklamalarla geçtiğimiz haftalarda gündem olan Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'dan "Manidar" bir açıklama daha geldi. Twitter hesabından açıklama yapan Bayraktar, "Yaktın yandırdın beni, çapkın aldattın beni" sözlerinin yer aldığı bir şarkı paylaştı.

Google Haberlere Abone ol
17-25 Aralık'ta adı geçen bakanlardan Erdoğan Bayraktar'dan yeni açıklama: Yaktın, aldattın beni

17-25 Aralık soruşturmalarında adı gündeme gelen eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, “İtiraf” olarak yorumlanan açıklamalarının ardından yeni bir paylaşımda bulundu.

 Twitter hesabından paylaşım yapan Erdoğan Bayraktar, Ayşe Tunalı’nın 'Dereler Çağlar Oldu' adlı şarkısını paylaştı. Bayraktar’ın paylaştığı şarkıdaki, "Yaktın yandırdın beni, çapkın aldattın beni" ifadeleri ise dikkat çekti. Bayraktar paylaşımına hiçbir şey yazmadı.

 İşte o paylaşım:

NE OLMUŞTU?

AK Parti'ye sert sözlerle yüklenen Erdoğan Bayraktar, "Dosyamda ne varsa, hem tapeler hem teknik takip doğrudur hem de benim telefon konuşmalarım A’dan Z’ye kadar doğrudur.” ifadelerini kullanmıştı.

AK Parti'ye içerisinde açıklamaları tartışma yaratan Bayraktar, Erdoğan’a da isim vermeden yüklenmişti.

Bayraktar, “Kahpe FETÖ’nün savcısı bile benim soruşturma dosyama rüşvet ve yolsuzluk kelimelerini koyamadığı halde beni rüşvet ve yolsuzluk çuvalının içine koydular.” demişti.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin