'10 sene seks yapmasam da olur'

Deniz Akkaya, Hürriyet'ten Hakan Gence'nin sorularını yanıtladı.

Google Haberlere Abone ol
'10 sene seks yapmasam da olur'

Geçtiğimiz günlerde 40. yaşını kutlayan Deniz Akkaya, Hürriyet Gazetesi'nden Hakan Gence'nin sorularına yanıt verdi.Hakan GENCE / HÜRRİYET (Haber Kapak fotoğrafı: Jülide Güngür)10 sene seks yapmasam da olurEski Deniz’i bugün görseniz, ne söylerdiniz?

- 10 dakikada psikolojisini bozup gönderirdim.Türkiye’nin en seksi kadınlarından biri seksi nasıl tanımlar?

- 10 sene seks yapmasam da olur. Çünkü beni en az o kadar tatmin edecek başka zevklerim var artık. Mesele çocuğumu iyi şekilde yetiştirmek. Bir kişinin hayatta  zevk aldığı tek şey seks olursa, bizi hayvanlardan ayıran özelliklerimizi de kapı dışarı etmiş oluruz. Allah bize bu duyguyu bahşetmişse dibine kadar yaşamalıyız ama bunu ana kumandamız yapmadan, kadınlığımızdan, erkekliğimizden ya da eşcinselliğimizden utanmadan...Eşcinsellik demişken... Hiç eşcinsel deneyiminiz oldu mu?

- Sert soru! Beğenilmek beni onurlandırır. Diğer sorulara cevap vermeyi çok isterdim ama vermeyeceğim!İnternette estetiksiz fotoğraflarınıza rastlayınca bozuluyor musunuz?

- Allah hepimize kendimizi yaratma gücü vermiş. Ben de kendini yaratmış bir kadınım. Bu yolda büyük bir fiziksel değişimim oldu. Bununla ilgili kompleks yaşamam için şu anki halimden memnun olmamam lazım. Bu eleştiriler yüzünden yakında bir estetik merkezi açıyorum. İnsanlar bununla canımı sıkacağını düşünüyorsa, ben de bundan para kazanayım dedim.Röportajın tamamını BURADAN okuyabilirsiniz.


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin