Türker Yörükçüoğlu, Hasan Öztürk'e 'amigo' dedi. Stüdyoda gergin anlar yaşandı

tv100'de gündem belirleyen programlarından Kübra Par'la Farklı Açılar'da, Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk ile İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Türker Yörükçüoğlu arasında gergin anlar yaşandı. Yörükçüoğlu, Öztürk'e 'amigo' dedi. Öztürk bu ifadeye sert çıktı. İşte canlı yayında yaşananlar...

Google Haberlere Abone ol
Türker Yörükçüoğlu, Hasan Öztürk'e 'amigo' dedi. Stüdyoda gergin anlar yaşandı

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk, Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet, Hukukçu Bışar Özbey ve İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Türker Yörükçüoğlu, Kübra Par'la Farklı Açılar programına konuk oldu. Programda 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler ele alındı.

Canlı yayında, Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk ile İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Türker Yörükçüoğlu arasında tartışma çıktı.

Türker Yörükçüoğlu "Stadyum düzeni siyasete hakim oluyor. Liderler kulüp başkanı, genel merkezler kulüp yönetimi. Yazar çizer takımı amigo. Biz kutup olmak istemediğimiz için genel başkanımız bu düzeni yıkmak için siyasete girdiği için asla dahil olmaz buna." ifadelerini kullandı.

Hasan Öztürk, Yörükçüoğlu'nun açıklamalarına, "Ben 55 yaşındayım, 39 yıldır bu işi yapıyorum. Bana amigo derseniz ben sizi burada konuşturmam. Siz kimsiniz bana amigo diyeceksiniz?" diye konuştu.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin