Sosyal medyada kadınları taciz eden adama kadın kıyafeti giydirip oynattılar

Adana'da sosyal medyada kadınları taciz ettiği ileri sürülen kişiye tuzak kuran 4 kişi, Ahmet D.'ye kadın kıyafeti giydirip oynattı. Kadın taciz ettiği için cezalandırmak istedikleri kişiyi kadın kıyafeti üzerinden aşağılamak ise bir ironi.

Google Haberlere Abone ol
Sosyal medyada kadınları taciz eden adama kadın kıyafeti giydirip oynattılar

Adana’da 1’i kadın 4 kişi, sosyal medyadan kadınları taciz ettiğini öne sürdükleri şahsı bir eve çağırıp kadın elbisesi giydirerek hem dövdü hem de oynattı. 

Edinilen bilgiye göre olay, 1 ay önce merkez Çukurova ilçesine bağlı Beyazevler Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, 24 yaşındaki Ahmet D. sosyal medya üzerinden Berna K. isimli kadını taciz edip genç kadınla küfürleşti. Bunun üzerine Berna K., Ahmet D.’yi ‘Senden özür dileyeceğim gel buluşalım’ diyerek bir eve çağırdı.

SERBEST BIRAKILDILAR

Berna K.’ye güvenen Ahmet D., eve gittiğinde genç kadının yanı sıra akrabaları H.Y. ve ismini bilmediği 2 erkek şahısla karşılaştı. Ahmet D.’yi önce döven 3 şahıs, ardından gence kadın iç çamaşırı giydirip fotoğrafını çekti. Bununla da yetinmeyen şahıslar, Ahmet D.’ye kadın elbisesi giydirip oynatarak bu anları da saniye saniye cep telefonuna kaydetti.

O sırada bir şahsın, ‘Kız kardeşime canlı yayında yürüyen bir kişi’ dediği, B.K.’nin de ‘Özür dilerim Berna de’ diyerek Ahmet D.’ye talimat verdiği duyuldu. Görüntülerin sosyal medyada yayınlanması üzerine Ahmet D. polise giderek şikayetçi oldu. Gözaltına alınan 4 kişi, emniyetteki ifadelerinin ardından çıkartıldıkları mahkemece yurt dışı çıkış yasağı ile serbest bırakıldı.

Kız kardeşlerini korumak için bir erkeği kadın kıyafeti giydirerek aşağılamak ise tam bir paradoks.  

Kaynak: İHA
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin