Son Dakika... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik MYK sonrası açıkladı: Sandıkta verilen mesajı doğru şekilde almak boynumuzun borcu

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik MYK sonrası açıklama yaptı. Çelik 31 Mart yerel seçimlerine ilişkin "Sandıkta verilen mesajı doğru şekilde almak boynumuzun borcudur." dedi.

Google Haberlere Abone ol
Son Dakika... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik MYK sonrası açıkladı: Sandıkta verilen mesajı doğru şekilde almak boynumuzun borcu

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in açıklamalarından satır başları şöyle:

İstanbul'da çıkan bir yangında kaybettiğimiz vatandaş sayımız 29'a ulaştı, bu olay dolayısıyla fevkalade üzgünüz. Olayı bütün yönleriyle takip ediyoruz.

Sayın valimiz orada, sayın cumhurbaşkanımız olayı takip etmektedir. Gözaltılar var. Maalesef can kaybı sayısı arttı.

SEÇİM MESAJI

"Tek gündem seçim sonuçlarının değerlendirilmesi. Verilen mesajı bütün boyutlarıyla ele alacağız. Milletimiz uyarılarda bulunuyor.

Bütün illerde, mahallelerde, beldelerde her bir sandıkta ele alınarak milletimizin verdiği mesajın iyi bir şekilde anlaşılması bakımından bütün birimlerimiz çalışmalarını yapmaya çalışmaya başlamıştır.

Bu sonuçları ciddi şekilde ele alacağımızdan hiç kimsenin bir kuşkusu olmasın. Milletimizin sandık yoluyla verdiği mesaj karşısında boynumuz kıldan ince. Bize not verecek yegane merci halkımızdır.  Sandıkta verilen mesajı doğru şekilde almak boynumuzun borcudur.

Demokrasimizi korumaya, sandığa güç vermeye devam edeceğiz. Farklı kesimlerin verdiği mesajlar var. Bunlar doğru değerlendirilecek. Bütün siyaset tarzımıza sirayet edecek. Milletimizin mesajı yol göstericidir.

"YENİ ANAYASA ÇALIŞMASI OLACAK"

Yeni anayasayı hazırlamak gelecek nesillere borcumuzdur. Yeni anayasa çalışması olacak.

Yeni seçilen belediye başkanlarını tebrik ediyoruz. Milletimiz adına yapacakları hayırlı işlerde onlara destek olacağız.

ŞİFA HASTANESİ AÇIKLAMASI

Gazze'de Şifa Hastanesi'nin etrafında bulunan cansız bedenler İsrail'in acımasızlığının en net kanıtıdır. Bir kez daha uluslararası topluma Gazze konusunda çağrıda bulunuyoruz.

VAN'DA BAŞKANLIK AK PARTİ'YE GEÇTİ

Bu konuda yetkili olan il seçim kurulu ve Yüksek Seçim Kurulu'dur. Demokratik tepki göstermek herkesin hakkıdır ancak bunu sokak eylemlerine dönüştürmeye hakkınız yok. Verilen karara herkesin saygı göstermesi gerekiyor.

ERKEN SEÇİM TARTIŞMALARI

Muhalefetin bu çağrılarının bir mantığı yok.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin