Nur Tuğba Aktay'dan gündem olacak kulis bilgisi: Kemal Kılıçdaroğlu CHP genel başkanlığı için harekete geçti

tv100'de Başak Şengül ile Doğru Yorum programına konuk olan Siyasal iletişimci Nur Tuğba Aktay verdiği kulis bilgisinde, Kemal Kılıçdaroğlu’nun CHP genel başkanlığı için çalışmalara başladığını ve parti tabanından bu yönde bir talep olduğunu belirtti.

Google Haberlere Abone ol
Nur Tuğba Aktay'dan gündem olacak kulis bilgisi: Kemal Kılıçdaroğlu CHP genel başkanlığı için harekete geçti

tv100.com yazarı Hacı Yakışıklı, siyasal iletişimci Nur Tuğba Aktay, CHP 26. Dönem Milletvekili, Devlet eski Bakanı Mehmet Sevigen, Dijital İletişim Araştırmacısı Prof. Dr. Ali Murat Kırık, Başak Şengül ile Doğru Yorum programına konuk oldu.

CHP'yle ilgili dikkat çeken bir kulis bilgisi veren Aktay "Kemal Kılıçdaroğlu’nun ekibiyle beraber CHP’deki kendi heyetinde, parti tabanında, delegeler nezdinde bir talep ve istek olduğu doğrultusunda bilgi geldi. Bu anlamda Kılıçdaroğlu genel başkanlığı adına çalışmalara başladı. Özgür Özel'in de bu durumdan haberdar olduğu, bu sıkışmışlıktan dolayı farklı farklı, plansız, programsız çıkışlar açıklamalar sıkışmışlığının yansıması." dedi.

13 yıldır Genel Başkanlık görevini üstlenen Kemal Kılıçdaroğlu, 4-5 Kasım tarihlerinde gerçekleşen Kurultay'da 812 oy alan Özgür Özel'e görevi devretmişti. 

Kaynak: tv100.com
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin