Marmaray'ın Ayrılık Çeşmesi durağında intihar! Seferler durduruldu

Marmaray'ın Ayrılık Çeşmesi durağında genç bir kadın, trenin önüne atlayarak intihar etti. Yaşamını yitiren genç kadını trenin altından çıkarma çalışmaları devam ederken, Halkalı yönüne olan seferler durduruldu.

Google Haberlere Abone ol
Marmaray'ın Ayrılık Çeşmesi durağında intihar! Seferler durduruldu

İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki Marmaray Ayrılık Çeşmesi durağında meydan gelen olayda, edinilen bilgilere göre henüz kimliği belirlenemeyen genç bir kadın tren raylarına atlayarak intihar etti.

Hayatını kaybeden genç kadını trenin altından çıkarma çalışmaları sürerken, ihbar üzerine olay yerine polis, sağlık ve savcılığa bağlı ekipler sevk edildi.

Marmaray'ın Ayrılık Çeşmesi durağında intihar! Seferler durduruldu

Halkalı yönüne olan seferler tek yönlü olarak durdurulurken, mesai bitiş saatine denk gelen olaydan dolayı Marmaray istasyonlarında büyük kalabalıklar oluştu.

Halkalı yönüne olan seferlerin kademeli olarak açılacağı belirtildi.

Marmaray'dan yapılan açıklama ise şu şekilde:

"Saat 18.47’de Marmaray Ayrılıkçeşmesi istasyonunda meydana gelen üzücü bir olay nedeniyle Üsküdar-Feneryolu istasyonları arasında tek hat üzerinden işletilmekte, #Marmaray seferleri gecikmeli olarak yapılmaktadır."

SEFERLER NORMALE DÖNDÜ

Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı çalışmaların ardından bir süre duran Marmaray seferleriyle ilgili Marmaray sosyal medya hesabı 'X' üzerinden bir açıklama yaptı.

Açıklamada, "Trenlerimiz saat 20.00 itibarıyla çift hattan işletilmeye başlanmış, seferlerimiz normale dönmüştür" denildi.

 

Kaynak: Medyatava Haber Merkezi
Etiketler marmaray intihar
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin