Genç yazarın sır ölümü! Ölmeden hemen önce sosyal medyada paylaşmış

İstanbul Kağıthane’de, lüks bir rezidansta yaşayan 21 yaşındaki Emir Germi'nin, çatıdan düşerek hayatını kaybettiği olayla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Gencin yazarı olduğu kitabından bir bölümü, ölmeden hemen önce sosyal medya hesabında paylaştığı öğrenildi. Ev arkadaşının polise gencin ailesiyle sorunları olduğunu söylediği, ailesinin ise ölümünden ev arkadaşını sorumlu tuttuklarını düşündüğü bilgisine ulaşıldı.

Google Haberlere Abone ol
Genç yazarın sır ölümü! Ölmeden hemen önce sosyal medyada paylaşmış

İstanbul Kağıthane Talatpaşa Mahallesi’nde önceki gün meydana gelen olayda, akşam saatlerinde düşme sesi duyan vatandaşlar polis ve sağlık ekiplerine ihbarda bulundu. Kısa sürede bölgeye giden sağlık ekipleri, yaptığı incelemeler sonucunda düşen ve kimliği tespit edilen 21 yaşındaki Emir Germi’nin hayatını kaybettiğini belirledi.

Genç yazarın sır ölümü! Ölmeden hemen önce sosyal medyada paylaşmış

EV ARKADAŞI VE AİLESİ BİRBİRİNİ SUÇLUYOR İDDİASI

Olayla ilgili çalışma başlatan polis ekipleri, görgü şahitlerinin ifadelerine başvurmuştu. Görgü şahitleri gencin çatıdan düşerken gördüğünü söylerken, gencin ev arkadaş Alperen P. ise olay esnasında dışarıda olduğunu, Emir Germi’nin ailesiyle problemleri olduğunu belirtmişti. Olay yeri inceleme ve Cumhuriyet savcısının incelemelerinin ardından gencin cenazesi incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılmıştı. Polis olayın intihar olabileceği üzerinde dururken gencin cenazesini teslim alan ailesinin ise oğullarının ölümden ev arkadaşı Alperen P.’yi sorumlu tuttuklarını söylediği iddia edildi.

Genç yazarın sır ölümü! Ölmeden hemen önce sosyal medyada paylaşmış - Resim : 2

SOSYAL MEDYADAKİ SON PAYLAŞIMI DİKKAT ÇEKTİ

Öte yandan metal müzik tarzına ilgili olduğu öğrenilen gencin, ölümden hemen önce kendi yazdığı 'Huzurlu Huzursuzluk' kitabından bir bölümü, sosyal medya hesabından paylaştığı ortaya çıktı. Gencin hem kitabını hem de kendisini paylaştığı son gönderisinin açıklama kısmına, "Seni okumak, seni yazmak, seni hissedebilmek bu hayatta bana anlam katan tek şey. Sana dokunabilmek, bana dokunabilmen tattığım en güzel his. Seni keşfetmek, seni düşünmek, huzurlu huzursuzluk. Seni yok etmek ise, basit bi hata" yazdığı görüldü.

Kaynak: İHA
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin