Emeklilere 2 bin TL destek ödemesi. Başlıyor tarih verildi. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey duyurdu

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 31 Mart yerel seçimlerinden önce vadettiği, emeklilere destek ödemesiyle ilgili müjdeyi duyurdu. Kurban Bayramı’nda dağıtımına başlanacak olan destek çekiyle ilgili Bozbey, emeklilerin bütçesine katkı sunmak, harcamalarına destek olmak için çalışmaları sürdürdüklerini belirterek, "Bu kapsamda, ihtiyaç sahibi emeklilerimize 2 bin TL değerinde destek çeki dağıtımına başlıyoruz" dedi.

Google Haberlere Abone ol
Emeklilere 2 bin TL destek ödemesi. Başlıyor tarih verildi. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey duyurdu

Bursalılarla bir müjdesini daha paylaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursa’yı sosyal belediyecilikle buluşturmanın ve verilen sözleri bir bir tutmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

EMEKLİLERE 2 BİN TL DESTEK ÇEKİ

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı öncesinde sadece gençleri değil, olgun gençleri de unutmadıklarını dile getiren Başkan Bozbey, "Emekli hemşehrilerimizin bütçesine katkı sunmak, bir nebze de olsa harcamalarına destek olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda, ilk olarak ihtiyaç sahibi emeklilerimize 2 bin TL değerinde destek çeki dağıtımına başlıyoruz.

KURBAN BAYRAMI'NDA DAĞITILMAYA BAŞLIYOR

Kurban Bayramı’nda dağıtımına başlanacak olan destek çekleri için 16-26 Mayıs tarihleri arasında bbbsosyalyardimlar.bursa.bel.tr web sayfamız ya da Sosyal Hizmet Daire Başkanlığı’na gelerek dilekçeyle başvuruda bulunabilirsiniz. Bursa Büyükşehir Belediyesi olarak dayanışma ağıyla tüm kenti saracak, ihtiyaç sahibi tüm hemşehrilerimize ulaşacağız. Vatandaşımızın hayatına dokunan, yaşanan ekonomik krizin etkilerini azaltacak sosyal projelerle Bursa’mıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Tüm büyüklerimi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum." dedi.

Kaynak: İHA
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin