Annesini 116 parçaya ayıranla aynı koğuşta! Dilan Polat korkudan uyuyamıyor! Annesini 116 parçaya ayırarak serçe parmağını yiyen Rabia Çataklı ile aynı koğuşta kalıyor

Kasım ayından bu yana cezaevinde tutuklu bulunan Dilan Polat'la ilgili çok konuşulacak yeni bir detay ortaya çıktı. Dilan Polat'ın sene başında kaldığı Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ndeki koğuş arkadaşının geçen sene annesini 116 parçaya ayırıp kendi serçe parmağını koparıp yiyen Rabia Çataklı olduğu ortaya çıktı.

Google Haberlere Abone ol
Annesini 116 parçaya ayıranla aynı koğuşta! Dilan Polat korkudan uyuyamıyor! Annesini 116 parçaya ayırarak serçe parmağını yiyen Rabia Çataklı ile aynı koğuşta kalıyor

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıklar Hastanesi Adli Psikiyatr servisinde kalan Polat’ın korkusundan uyuyamadığı öğrenildi.

AYNI  SERVİSE DÜŞTÜ

Cezaevine gönderilen Rabia Çataklı ruh sağlığının yerinde olmaması nedeniyle Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde tedavi altına alınmıştı. Bugün sosyal medyada Emrullah Erdinc’in paylaşımına göre Çataklı’nın sosyal medya fenomeni Dilan Polat’la aynı koğuşa düştüğü yer aldı. Ayrıca Polat’ın korkudan eşofmanını Çataklı’ya hediye ettiği de paylaşımda görüldü.

Polat yeniden Bakırköy Ruh Sinir Hastalıklar Hastanesi’ne gitmemek için cezaevi yönetimine dilekçe verdi.

DİLEKÇE VERİP CEZAEVİNE DÖNDÜ

Polat, Çataklı korkusundan dolayı süreyi doldurmadan Dilekçe vererek kendi isteği ile cezaevine dönmüş. Dilan Polat, Adli Tıp Kurumu’nun raporu doğrultusunda yeniden Bakırköy’e sevk edilince büyük şaşkınlık yaşadı. Yeniden Bakırköy’e gitmek istemeyen Polat’ın cezaevi yönetimine dilekçe verdiği öğrenildi.

OLAY NASIL OLMUŞTU

Olay geçtiğimiz yıl Ağustos ayında Devrek ilçesi Çaydeğirmeni beldesindeki evde meydana geldi. Rabia Çataklı, uyudukları sırada annesi Şeyda Çataklı ve anneannesi Medine Küçükkaya’ya bıçakla saldırdı. Çataklı annesini ve anneannesini bıçakla öldürdükten sonra cesetleri parçalamaya başladı, kestiği parçalardan bazılarını camdan dışarı attı.Evden yükselen ezan ve tekbir seslerini duyarak tedirgin olan komşular durumu jandarmaya bildirdi. Eve gelen ekipler, kapıyı kırarak içeri girebildi. Ekipler kan gölüne dönen evin içinde Rabia Çataklı’yı çıplak vaziyette elinde bıçakla yakaladı. Rabia Çataklı gözaltına alınırken, Şeyda Çataklı ve Medine Küçükkaya otopsi yapılmak üzere Atatürk Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Evin camının kırık olduğu, ceset parçalarının yanı sıra mutfak malzemelerinin de dışarı atıldığı görüldü. 

Etiketler dilan polat gündem
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin