11 Haziran Salı günü akaryakıt fiyatları güncellendi! İstanbul Ankara İzmir güncel motorin, benzin fiyatları ne kadar oldu? Benzin ve motorin 2024 güncel fiyatları

Haftanın ilk günü akaryakıt fiyatları güncellendi. Brent petrol 80 dolar seviyelerine düştü.2024 yılı ile birlikte ÖTV düzenlemesi geldi. Düzenleme sonrası benzin ve motorin litre fiyatlarına büyük zam yapılmıştı. Son olarak hem benzin hem de motorin fiyatlarında indirime gidildi. İzmir, İstanbul ve Ankara'da benzin ve motorin fiyatlarına önceki gün 10 kuruşluk zam geldi. Pazartesi günü benzin motorin ve LPG litre fiyatları ne oldu?

Google Haberlere Abone ol
11 Haziran Salı günü akaryakıt fiyatları güncellendi! İstanbul Ankara İzmir güncel motorin, benzin fiyatları ne kadar oldu? Benzin ve motorin 2024 güncel fiyatları

Birbiri ardına gelen zamların ardından motorine gelen indirimle sürücüler biraz rahatlamıştı. Daha sonra ise benzin ve motorin fiyatları tekrar arttı. Motorin litre fiyatı 43 lirayı, benzin litre fiyatı da 45 lirayı aştı. 

Brent petrolde yükseliş ivmesi devam ediyor. Alınan son verilere göre Brent Petrol 85 dolar seviyelerine çıktı.. Son olarak Motorin (mazot) ve Benzin fiyatlarına peş peşe indirim yapılmıştı. Brent petrol fiyatları yükselir yükselmez benzin ve motorin litre fiyatına zam geldi. 

Akaryakıt fiyatları 2024 yılına zamla başladı. ÖTV'de yapılan düzenleme sonrası hem benzin hem motorin hem de LPG fiyatlarında büyük artış gerçekleşti. Birbiri ardına gelen zamlar sonrasında motorin ve benzin fiyatları rekor seviyelere çıktı.

Brent petrol fiyatları 81 dolar seviyelerine düşerken son olarak önceki gün  (pazar günü) benzin ve motorin fiyatına 10 kuruş zam geldi.

 İşte 11 Haziran Pazartesi günü güncel akaryakıt fiyatları: 

İSTANBUL ANADOLU YAKASI AKARYAKIT FİYATLARI LİSTESİ 11 HAZİRAN SALI

İstanbul Anadolu Yakası'nda benzin fiyatı: 40.13  TL

İstanbul Anadolu Yakası'nda motorin litre fiyatı: 39.21 TL

İstanbul LPG litre fiyatı Anadolu Yakası'nda 20.83 TL 

İSTANBUL AVRUPA YAKASI AKARYAKIT FİYATLARI LİSTESİ 11 HAZİRAN SALI

İstanbul Avrupa Yakası'nda benzin fiyatı: 40.26  TL

İstanbul Avrupa Yakası'nda motorin litre fiyatı: 39.28  TL

İstanbul LPG litre fiyatı Avrupa Yakası'nda 20.90 TL 

ANKARA BENZİN VE MOTORİN FİYATLARI 

Ankara'da benzin litre fiyatı: 41.21 TL TL

Ankara'da motorin litre fiyatı: 40.26 TL

Ankara'da LPG litre fiyatı: 20.95 TL 

İZMİR AKARYAKIT FİYATLARI 

İzmir'de benzin litre fiyatı: 41.47 TL

İzmir'de motorin litre fiyatı: 40.65  TL

İzmir'de LPG litre fiyatı: 21.02 TL

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin