Ziraat Bankası müşterileri dikkat. 2 gün süreniz kaldı

Kamu bankaları arasından kampanyaları ile dikkat çeken bankalar arasında olan Ziraat Bankası harekete geçti. 12 Ekim tarihinde başlayan kampanya 31 Ekim tarihine kadar devam edecek. Ziraat Bankası bankkart ille katılabileceğiniz kampanyanın bitmesi için 2 gün kaldı.

Google Haberlere Abone ol
Ziraat Bankası müşterileri dikkat. 2 gün süreniz kaldı - Resim: 1

Ekim ayının ortasında başlayan kampanya ay sonunda sona erecek. Banka yaptığı açıklamasında, “Kredi kartınız ile yaptığınız alışverişlerinizi, Bankkart Liralarınız ile hesap kesim tarihine kadar dilediğiniz zaman ödeyebilirsiniz.” ifadelerine yer verildi.

BANKKART LİRALAR KULLANILABİLİR

Sadece bireysel kredi kartları ile yapılan ve karta TL olarak yansıyan alışverişler Bankkart Lira ile ödenebileceği belirtilen duyuruda sadece bireysel kredi kartı veya banka kartı ile kazanılmış olan Bankkart Liralar kullanılabileceği aktarıldı.

Ödeme Bankkart Mobil, Ziraat Mobil ve İnternet Şube aracılığıyla “Bankkart Lira İle Öde” menüsünden veya ekranda listelenen uygun alışverişler üzerindeki “Bankkart Lira İle Öde” butonuna tıklayarak yapılabilir.

Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruda Ödeme yapılabilmesi için Bankkart Kumbarada ödenecek alışverişin tutarına eşit ya da daha fazla tutarda Bankkart Lira bulunması gerekir, kısmi ödeme yapılabileceği belirtildi ve peşin alışverişler aynı gün veya dönem içine girdikten sonra, hesap kesim tarihine kadar Bankkart Lira ile ödenebileceği aktarıldı.