Ziraat Bankası hesabı olanların yüzleri gülecek. Ziraat Bankası, Bankkart'ı olan milyonlarca müşterisine 250 TL hediye verme kararı aldı. Hediyenizi almak SMS atmanız yeterli. Acele edin, hediyenizi kaçırmayın

Ziraat Bankası, müşterileri için peş peşe kampanya yayımlamaya devam ediyor. Resmi web sayfası üzerinden yayımladığı son kampanyaya göre şubat ayına özel 250 TL verileceğini açıkladı. Her 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL toplam da ise 250 TL Bankkart TL verileceği duyuruldu.

Google Haberlere Abone ol
Ziraat Bankası hesabı olanların yüzleri gülecek. Ziraat Bankası, Bankkart'ı olan milyonlarca müşterisine 250 TL hediye verme kararı aldı. Hediyenizi almak SMS atmanız yeterli. Acele edin, hediyenizi kaçırmayın - Resim: 1

1 Şubat tarihinde başlayan kampanyanın çiçekçi, giyim, aksesuar, kozmetik, kuyum ve mücevherat sektörlerinde geçerli olacağı açıklandı.

28 ŞUBAT’TA SONA ERECEK

Yapılan açıklamanın devamında 1 Şubat ile 28 Şubat tarihleri arasında 50 TL toplam da 250 TL Bankkart TL hediye edilecek.

250 TL VERİLECEK

Ziraat Bankası, “Bankkart’ınız ile anlaşmalı giyim, aksesuar, kuyum, saat, çiçek ve kozmetik üye işyerlerimizde tek seferde yapacağınız her 500 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL toplamda 250 TL Bankkart Lira verilecektir” açıklamasını yaparak kampanya koşullarını şu şekilde aktardı: