Ziraat Bankası hesabı olanlar yaşadı! Ziraat Bankası, Bankkart'ı olan milyonlarca müşterisine hediye nakit verme kararı aldı. Hediyeyi almak isteyenlerin mesaj atması gerekiyor. Son tarih ve detaylar açıklandı

Ziraat Bankası 19 Aralık 2022 – 30 Haziran 2023 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyasını duyurdu. Buna göre, Yeni Bankkart Genç’in kredi kartı uygulaması ile yapılacak ilk alışverişe 150 TL bankkart lira verilecek.

Google Haberlere Abone ol
Ziraat Bankası hesabı olanlar yaşadı! Ziraat Bankası, Bankkart'ı olan milyonlarca müşterisine hediye nakit verme kararı aldı. Hediyeyi almak isteyenlerin mesaj atması gerekiyor. Son tarih ve detaylar açıklandı - Resim: 1

Bankalar yılın son ayında kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Ziraat Bankası kredi kartı kampanyasını duyurdu. Yapılan duyuruya göre, Bankkart GENÇ müşterilere ilk alışverişlerinde 150 TL Bankkart Lira verilecek. Banka kampanyasına katılmak isteyenler için şartlar açıklandı.

Bankanın kampanya detayları:

Kampanyaya Bankkart Mobil veya SMS kanalı ile katılım sağlanması gerekmektedir.

SMS ile katılım sağlamak için Bankkart Genç sahiplerinin GENC150 yazıp 4757’ye bankada kayıtlı cep telefonundan SMS göndermesi gerekmektedir. SMS gönderimleri ücretsizdir.

Bankkart Lira kazanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir.

Bankkart Genç’in kredi kartı uygulaması ile yapılacak ilk alışveriş işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

Kampanyaya, kampanya süresi boyunca peşin ya da taksitli yapılacak alışveriş işlemleri dahil edilecektir.

Bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği en fazla Bankkart Lira tutarı 150 TL’dir.

Bankkart Liralar kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerin Bankkart Kumbarasına anında yüklenecektir.

Bankkart Genç’in kredi kartı uygulamasını kampanya dönemi içerisinde aktif ettiren müşterilerde kampanyadan faydalanabilecektir.

Nakit çekim, ön provizyon, iade, iptal ve Bankkart Lira kullanım işlemleri dahil değildir.