Ziraat Bankası hesabı olanlar dikkat. Ziraat Bankası bu işlemi yapanlara hediye nakit para verecek. 25 yaş şartı var. Son tarih belli oldu

Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden açıklamada bulundu. Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden 31 Aralık’a kadar Bankkart Genç’e özel kampanya düzenlendiğini duyurdu. Bankkart Genç kredi kart ve banka kartı ile Hepsiburada’dan tek seferde 350 TL ve üzeri alışveriş yapanlara 50 TL, toplamda 100 TL Bankkart Lira verileceğini duyurdu.

Google Haberlere Abone ol
Ziraat Bankası hesabı olanlar dikkat. Ziraat Bankası bu işlemi yapanlara hediye nakit para verecek. 25 yaş şartı var. Son tarih belli oldu - Resim: 2

İPTAL/İADE DURUMUNDA BANKKART LİRALAR GERİ ALINACAK

Kampanya kapsamında gerçekleştirilen işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Kampanya dönemi içerisinde kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan faydalanamazlar.

Kampanyaya yalnızca Bankkart Genç ile yapılan işlemler dahildir.

Bankkart, Bankkart Başak , Bankkart Business , ücretsiz Bankkart kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya sadece hepsiburada.com’da ve Hepsiburada mobil uygulamasında geçerlidir. Hepsiburada Market ve Hepsiburada Seyahat kampanyaya dahil değildir.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş ve Hepsiburada kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

SIRADAKİ GALERİ

T.C kimlik sonu 0,2,4,6 ve 8 olanlar dikkat T.C kimlik sonu 0,2,4,6 ve 8 olanlar dikkat