Ziraat Bankası hesabı olanlar dikkat! Hediye kazanmak isteyenlerin 23:59'a kadar yapması gerekiyor. Ziraat Bankası bu işlemi yapanlara hediye nakit verecek

Ziraat Bankası tarafından çok önemli bir kampanya başlatılmıştı ve bu kampanyanın 30 Kasım’da sona ereceği bildirildi. Banka tarafından başlatılan kampanya doğrultusunda ayakkabı, giyim ve aksesuar sektörlerinde tek seferde yapılacak 400 TL ve üzeri her alışverişe 30 TL, toplamda 150 TL Bankkart Lira verileceği ifade edildi.

Google Haberlere Abone ol
Ziraat Bankası hesabı olanlar dikkat! Hediye kazanmak isteyenlerin 23:59'a kadar yapması gerekiyor. Ziraat Bankası bu işlemi yapanlara hediye nakit verecek - Resim: 1

30 KASIM’DA BİTİYOR

Kampanya hakkında yapılan duyurunun devamında kampanyanın 17 Ekim – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil veya bankkart.com.tr’den katılım sağlanması gerektiği belirtildi ve Bankkart’ınız ile Bankkart anlaşmalı ayakkabı, giyim ve aksesuar sektörlerindeki üye işyerlerinde Bankkart POS’undan tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri her alışverişe 30 TL, toplamda 150 TL Bankkart Lira verileceği aktarıldı.

Ziraat Bankasından yapılan duyurunun devamında işlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerimizde Bankkart POS’undan yapılması gerektiği E-ticaret işlemleri kampanyaya dahil olmadığı aktarıldı. Ayrıca duyuruda aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edileceği vurgulandı.

Bankkart Liralar kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerimizin kartlarına anında yükleneceği belirtilen duyurunun devamında Bankkart Lira kazanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya katılım sağlanması gerektiği paylaşıldı.