Ziraat Bankası hesabı olanlar dikkat. Bankadan yüzleri güldürecek duyuru yapıldı. O işlemi yapanlara hediye nakit para verilecek. Son tarih belli oldu. İşte detaylar

Ziraat Bankası’ndan gençlere özel kampanya başlatıldığı belirtilerek bankanın aralık ayında geçerli olan kampanyalarını duyurmaya devam ettiği vurgulandı. Kampanyanın genç müşterileri ilgilendirdiği belirtilerek Bankkart Genç’in kredi kartı ya da banka kartı özelliğiyle yapılan alışverişe 100 TL Bankkart lira hediye edileceği ifade edildi.

Google Haberlere Abone ol
Ziraat Bankası hesabı olanlar dikkat. Bankadan yüzleri güldürecek duyuru yapıldı. O işlemi yapanlara hediye nakit para verilecek. Son tarih belli oldu. İşte detaylar - Resim: 1

100 TL HEDİYE EDİLECEK

Ziraat Bankası’ndan alınan bilgilere göre, Bankkart Genç’e özel Hepsiburada’da toplamda 100 TL Bankkart Lira kazanma fırsatı sunulduğu belirtilerek 31 Aralık’a kadar devam edeceği ifade edildi.

Bankkart Genç’in kredi kartı veya banka kartı özelliği ile Hepsiburada’dan tek seferde yapılacak 350 TL ve üzeri her alışverişe 50 TL, toplamda 100 TL Bankkart Lira verileceği belirtilen banka duyurusunda kampanyanın 31 Aralık’a kadar devam edeceği Bankkart Mobil’den katılım sağlanması gerektiği vurgulandı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Kampanya kapsamında kazanılan Bankkart Liralar 10 Ocak 2023 tarihinde müşterinin kartına yüklenecektir.

Bankkart Lira’ların son kullanım tarihi 31 Ocak 2023 olup, kullanılmayan Bankkart Liralar 1 Şubat 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Kazanılan Bankkart Liralar Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde kullanılabilir.

Bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği en fazla Bankkart Lira tutarı 100 TL’dir. 100 TL Bankkart Lira kazanabilmek için alışverişlerin farklı günlerde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.