Ziraat Bankası hesabı olanlar bayram edecek! Ziraat Bankası, Bankkart'ı olan milyonlarca müşterisine hediye nakit verme kararı aldı. Hediye nakitinizi almak için son 2 gününüz kaldı. İşte detaylar

Ziraat Bankası yeni yıl duyurusu yaptı ve bu duyuruda başvuruların 9 Ocak’ta sona ereceği bildirildi. Vatandaşlar 9 Ocak 2023 tarihine kadar, söz konusu kampanyadan faydalanmaya devam edebilecekleri bildirildi. Konu ile ilgili olarak Ziraat Bankası yeni yıl için kampanya düzenlendiği ifade edildi. Banka tarafından yapılan duyuruda yeni yıl için yapılacak alışverişlerde 250 TL’ye kadar bankkart lira hediye edeceğini aktardı.

Google Haberlere Abone ol
Ziraat Bankası hesabı olanlar bayram edecek! Ziraat Bankası, Bankkart'ı olan milyonlarca müşterisine hediye nakit verme kararı aldı. Hediye nakitinizi almak için son 2 gününüz kaldı. İşte detaylar - Resim: 1

9 OCAK’A KADAR GEÇERLİ

Kampanya 12 Aralık 2022 – 9 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil’den, bankkart.com.tr’den veya SMS ile katılım sağlanması gerektiği belirtilen duyurunun devamında SMS ile kampanyaya katılmak için YENİYIL yazıp 4757’ye SMS gönderilmesi gerektiği aktarıldı.

Bankkart Lira kazanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya katılım sağlanması gerektiği belirtilerek kampanyaya katılan müşterilerimiz, kampanya süresince Bankkart ile anlaşmalı giyim, ayakkabı, kozmetik, kuyum, ev tekstili, züccaciye, hediyelik eşya, çiçek ve kitap üye işyerlerimizde Bankkart POS’undan tek seferde yapacakları 750 TL ve üzeri her alışverişte 50 TL, toplamda 250 TL Bankkart Lira kazanacağı ifade edildi.