Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri dizisi yayınlandı. Milyonlarca Yüzüklerin Efendisi hayranı ilk sezonu bekliyordu Amazon Prime Video yayına verdi

Amazon Studios, dizi tarihinin en pahalı yapımı Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinin ilk sezonu bugün itibarıyla Amazon Prime Video'da yayına girdi. Amazon Türkiye'den yapılan açıklamaya göre, dizinin ilk sezonu Türkiye'de ve tüm dünyada Prime üyelerine özel olarak haftalık yayınlanacak.

Google Haberlere Abone ol
Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri dizisi yayınlandı. Milyonlarca Yüzüklerin Efendisi hayranı ilk sezonu bekliyordu Amazon Prime Video yayına verdi - Resim: 1

Ayda sadece 7,90 TL karşılığında sunulan Amazon Prime programı kapsamında Prime üyeleri, Prime Video ile Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinin yanı sıra aralarında Zaman Çarkı (Wheel of Time), The Boys, ve Tom Clancy's Jack Ryan gibi Amazon'a özel içeriklere hiçbir ek ücret ödemeden erişebiliyor.

Üyeler bu geniş içerik seçkisini Türkçe altyazı seçeneği ile primevideo.com ya da tablet, akıllı telefon ve akıllı TV'lerindeki Prime Video uygulaması aracılığıyla izleyebiliyor.


Kaynak: A.A