Yudum ayçiçek yağı o markette 35 liraya düştü: Kapanın elinde kalıyor. Ayçiçek yağında görülmemiş fiyat

Ayçiçek yağına büyük indirim o marketten geldi. Yudum ayçiçek yağını 35 liradan satmaya başlayan markete ilgi çok büyük!

Google Haberlere Abone ol
Yudum ayçiçek yağı o markette 35 liraya düştü: Kapanın elinde kalıyor. Ayçiçek yağında görülmemiş fiyat - Resim: 1

Ayçiçek yağı yıl içerisinde en çok zamdan nasibini alan ürünler arasında yerini alıyorken ayçiçek yağı fiyatları yıl içerisinde gelgitli fiyat dalgalanmaları yaşayan ürünlerin başında gelmekteydi. Bazı market sahipleri ayçiçek yağı fiyatlarında yaşanan dalgalanmalar sonucunda ayçiçek yağı satışını durdururken bazı market sahipleri ayçiçek yağı satışında kota uygulamasına başlamıştı. Ayçiçek yağında yaşanılan bu fiyat dalgalanması vatandaşın büyük ölçüde zorlanmasına ve geçim derdi ile karşı karşıya kalmasına neden olmuştu.

Ayçiçek yağında yaşanılan bu krizli süreç sonrasında sular durulmaya ve ayçiçek yağı fiyatları normale dönmeye başladı. Hatta market sahipleri ayçiçek yağını çok daha uygun fiyata satma yarışması içerisine bile girmişti. 2022 yılının son düzlüğüne girdiğimiz şu süreçlerde ayçiçek yağı fiyatları marketlere göre değişkenlik gösterir A101 ayçiçek yağı fiyatlarında dip tarifeyi uygulamaya başladı. İşte A101 market zincirinde ayçiçek yağı fiyatları...