YouTube da Netflix'in izinden gidiyor! Artık mobil uygulamasında bu olacak. Açıldığında kullanıcılara ilk onu gösterecek

Google, YouTube'un yeni açılış ekranını mobil cihazlara getirmeye başladı. Netflix'in açıldığında kullanıcılarını karşılayan animasyonu artı YouTube'da da olacak. Artık akıllı telefon kullanıcıları da akıllı televizyonlardaki animasyonu görmeye başlayacaklar.

Google Haberlere Abone ol
YouTube da Netflix'in izinden gidiyor! Artık mobil uygulamasında bu olacak. Açıldığında kullanıcılara ilk onu gösterecek - Resim: 1

Dünyanın en popüler çevrimiçi video platformu YouTube, bundan birkaç ay önce akıllı televizyonlardaki uygulamasına yeni bir açılış sesi ve animasyon ekledi. Kullanıcılar bir süredir, bu açılış sesi eşliğinde YouTube uygulamasını açıyorlar. Gelen son haberler, bu yeni özelliğin kapsamının genişletileceğini ortaya koydu.

Google, YouTube'un yeni açılış ekranını mobil cihazlara getirmeye başladı. Artık akıllı telefon kullanıcıları da akıllı televizyonlardaki animasyonu görmeye başlayacaklar. Google, "ilgi çekici ve kolayca tanınabilir" olarak nitelendirdiği yeni açılış ekranını bir standart haline getirmiş olacak.