Yaza dümdüz karınla girmek isteyenler buraya: Yağları cayır cayır yakan o formül bulundu. Sadece 3 malzemeyle yaza fit girmeniz mümkün

Yaza fit girmek isteyenler için müthiş formül bulundu. Evde bulunan 3 malzemeyle karın bölgesinde bulunan yağlardan kurtulacaksınız. İşte o hayat kurtaran yöntem...

Google Haberlere Abone ol
Yaza dümdüz karınla girmek isteyenler buraya: Yağları cayır cayır yakan o formül bulundu. Sadece 3 malzemeyle yaza fit girmeniz mümkün - Resim: 2

Karın yağlarınızdan yaza kadar kilo verebilmek için şu malzemeleri hazır edin;

12 adet taze maydanoz

1 diş sarımsak

2 yemek kaşığı taze sıkılmış limon suyu

Yarım su bardağı su

Yapılışı;

Tüm malzemeleri güzelce yıkayın ve ayıklanması gerekenleri ayıklayın. Gerekleri işlemlerin gerçekleştirilmesinin ardından blenderin içerisine alın ve homojen bir forma gelene dek güzelce blenderlayın.

Maydanoz kürünü her sabah aç karna düzenli olarak içtiğinizde vücudunuzda bulunan ödemlerden kısa süre içerisinde kurtulurken aynı zamanda karın bölgesindeki yağlarınızdan kurtulmuş olacaksınız.

Maydanoz kürünü her sabah taze bir şekilde hazırlamayı ihmal etmeyin. Maydanoz kürünü tüketirken dikkat etmeniz gereken belli başlı durumlar bulunmaktadır. 

İlk gün gün boyunca tüm malzemelerle hazırladığınız kürü tüketin. Ardından malzemelerin arasından limonu çıkarın ve bir 3 gün daha bu şekilde tüketin. Sonraki 3 gün içerisine sarımsağı dahil ederek tüketin ve toplamda 3 günlük süreci bu şekilde tamamlayın.

Toplamda 21 günlük süreçle kürü uygulayıp ardından ara vermeyi ihmal etmeyin. Bu kür ile birlikte dengeli beslenmeyi ve spor ihmal etmeyerek kısa sürede karın bölgesinde bulun yağlarınızdan arındığınızı göreceksiniz.

SIRADAKİ GALERİ

Tek bir fincanı sindirim sistemini düzenliyor Tek bir fincanı sindirim sistemini düzenliyor