Yapı Kredi'den vatandaşa kış desteği. Elektrik, doğalgaz, su faturanızı getirene anında nakit ödeme

Kış ayının gelmesiyle birlikte elektrik ve doğalgaz tüketimleri de arttı. Bankalar da vatandaşları bir nebze olsun rahatlatmak için kampana üzerine kampanya yapıyor. Bununla ilgili son haber de Yapı Kredi'den geldi. Doğalgaz, elektrik, su ve benzeri faturalar gibi otomatik ödeme talimatı verenlere ödeme yapılacak.

Google Haberlere Abone ol
Yapı Kredi'den vatandaşa kış desteği. Elektrik, doğalgaz, su faturanızı getirene anında nakit ödeme - Resim: 2

Fatura ödeme noktasında kampanya başlatan banka Yapı Kredi olurken, kampanyanın tüm detaylarını da resmi web sitesi üzerinden paylaştı. 3 yeni otomatik fatura ödeme talimatının verilmesinin ardından 100 TL puan kazanılacağını açıkladı.

Kampanyaya ilişkin detaylar şu şekilde;

11 Ocak – 10 Şubat 2023 tarihleri arasında vereceğiniz, 3 yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 100 TL puan hediye! Üstelik kredi kartınızdan verdiğinizde yeni 3 talimat için ekstra 50 TL, toplamda 150 TL puan kazanın!

Otomatik Ödeme Talimatı vermek ve bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmek için Yapı Kredi Mobil İndir butonuna tıklayarak Yapı Kredi Mobil’i akıllı telefonunuza anında indirebilirsiniz.

Bireysel İnternet Şubesi üzerinden Otomatik Ödeme Talimatı vermek için Bireysel İnternet Şubesi butonuna tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’ne giriş için kullandığınız şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız, Şifre Al/Şifremi Unuttum butonuna tıklayarak hemen şifre oluşturabilirsiniz.

SIRADAKİ GALERİ

İş Bankası emeklinin yüzünü Şubat'ta da güldürdü İş Bankası emeklinin yüzünü Şubat'ta da güldürdü