Vodafone hattı olan herkesi ilgilendiriyor: Vodafone hattı olanlar yaşadı. O tarihe kadar başvuru yapanlar 10.000 TL değerinde hediye kazanacak. Ağızları açık bırakan kampanyanın detayları açıklandı. İşte son tarih

Tüm Vodafone abonelerini ilgilendiren önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan yazılı açıklamaya göre, son tarih 14 Şubat 2023 olacak. Bu tarihe kadar işlemleri gerçekleştiren vatandaşlar, 10.000 TL değerinde Seyahat Yanımda’da yurt dışı uçak biletlerinde geçerli hediye çeki ikramiyesini kazanma şansı elde edecekler.

Google Haberlere Abone ol
Vodafone hattı olan herkesi ilgilendiriyor: Vodafone hattı olanlar yaşadı. O tarihe kadar başvuru yapanlar 10.000 TL değerinde hediye kazanacak. Ağızları açık bırakan kampanyanın detayları açıklandı. İşte son tarih - Resim: 1

Sevgililer Günü yaklaşırken şirketlerden çeşitli kampanya haberleri geliyor. Vodafone internet sitesi üzerinden yaptığı yazılı açıklama ile abonelerine hediye uçak bileti kampanyası duyurusunda bulundu.

Kampanya ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

Vodafone Red’den sevdiğinle beraber yurt dışını keşfetmek için tam 10.000 TL’lik uçak bileti indirimi kazanmak için aşağıdakileri yapman yeterli!