Üniversite öğrencilerine öğrenim kredisi müjdesi. Açıklama Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'ndan geldi

AK Partili belediye başkanları ve teşkilat mensuplarıyla Kütahya'daki kahvaltıda bir araya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ülke genelinde 500 binden fazla gence burs, 1 milyondan fazla gence ise kredi desteği sağladıklarını ifade etti ve üniversite öğrencilerine öğrenim kredileriyle ilgili müjde verdi.

Google Haberlere Abone ol
Üniversite öğrencilerine öğrenim kredisi müjdesi. Açıklama Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'ndan geldi - Resim: 1

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, '2023'e Doğru Şehir Buluşmaları' programı kapsamında Kütahya'ya geldi. AK Parti'li belediye başkanları ve teşkilat mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelen Bakan Kasapoğlu, daha sonra basın toplantısı düzenledi. Bakan Kasapoğlu'nun yanı sıra toplantıda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ile milletvekilleri, ilçe belediye başkanları, il yönetim kurulu üyeleri ve partililer yer aldı. Gençlere sağlanan destek ve yatırımlar hakkında konuşan Kasapoğlu, muhalefete de eleştirilerde bulundu.

Kaynak: DHA