Türkiye Bu İlanı Konuşuyor. Ev Kiralamada Yeni Dönem Başlıyor. Böyle İlan Ne Görüldü Ne Duyuldu. Kiralık Ev İlanı Afyonkarahisar'ı Salladı. Tekirdağ'dan Sonra Afyonkarahisar'da Görüldü

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde verilen satılık ev ilanı Çorlu'yu sallamıştı. O ilanın benzeri bu kez de Afyonkarahisar’dan geldi. Dairesini kiralamak isteyen vatandaşın sahibinden.com üzerinden verdiği kiralık ev ilanına sıraladığı şartlar olay oldu.

Google Haberlere Abone ol
Türkiye Bu İlanı Konuşuyor. Ev Kiralamada Yeni Dönem Başlıyor. Böyle İlan Ne Görüldü Ne Duyuldu. Kiralık Ev İlanı Afyonkarahisar'ı Salladı. Tekirdağ'dan Sonra Afyonkarahisar'da Görüldü - Resim: 1

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde verilen satılık ev ilanı Çorlu'yu  sallamıştı. Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde 35 yaşındaki Özge Şeker, oturduğu sitede komşularının yaptığı gürültüden rahatsız olduğunu belirterek, 'Satılık. Alt kattaki kötü insanlardan dolayı daha kötü insanlara satılıktır' yazısı asarak dairesini satışa çıkarmıştı ve bu ilan günlerce Çorlu'da konuşulmuştu.

Bir ilginç ilan da sahibinden.com üzerinden Afyonkarahisar'da verildi.

Yurt dışında yaşayan ve Afyonkarahisar’daki evini kiraya vermek isteyen T.O. adlı bir kişi, kiracıyı mülakatla belirleyeceğini duyurdu. Şahıs, internet sitesine koyduğu ilanda mülakat sonucuna göre dairenin 1 Haziran’da teslim edeceğini açıklarken, bu duruma evin bulunduğu mahallenin muhtarı bile şaşırdı.  

T.O. 3 katlı binanın 2. katındaki sıfır dairesi için 5 bin 500 TL’den kira istiyor. İlanın açıklama kısmında şu bilgiler yer alıyor: “Binanın arka katında bulunuyor ve arka cepheye bakıyor ve balkonu var. Kiracı mülakat sonucu belirlenecektir. Son başvuru kabul tarihi 30.04.2023’dür. Daire teslim tarihi 01.06.2023’dür.”

İşte ne olduysa bu ilandan sonra oldu.