TOKİ Sosyal Konut Projesi başvuru şartları belli oldu. 2022 TOKİ Sosyal Konut Projesi başvuru şartları ne? Sosyal Konut Projesi kaç aile yararlanabilecek?

TOKİ Sosyal Konut Projesi başvuru şartları belli oldu. TOKİ başvuru ne zaman yapılacak? 2022 TOKİ Sosyal Konut Projesi başvuru şartları ne? Yeni TOKİ sosyal konut projesi ile 81 ilde vatandaşları ev sahibi yapmak için çalışmalar devam ederken yeni bir de müjde açıklandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabine Toplantısı sonrası duyurduğu 81 ilde uygulamaya konulacak olan sosyal konut projesine başvurular ne zaman başlıyor? Kimler TOKİ başvurusunda bulunabilecek ve kaç aile yararlanacak?

Google Haberlere Abone ol
TOKİ Sosyal Konut Projesi başvuru şartları belli oldu. 2022 TOKİ Sosyal Konut Projesi başvuru şartları ne? Sosyal Konut Projesi kaç aile yararlanabilecek? - Resim: 1

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 1 Ağustos günü gerçekleştirilen Kabine toplantısı ardından yaptığı açıklamada, "TOKİ vasıtasıyla 1 milyon 175 bin vatandaşımızı ev sahibi yaptık. Ekonomik, güvenli konut üretiminde dünyada eşi benzeri bulunmayan bir başarı ortaya koyduk. 100 bin sosyal konut için çıktığımız çağrıya 10 katı talep aldık. İlk kez ev sahibi olacak vatandaşlarımız için hayata geçeceği proje hayata geçmek üzere" ifadelerini kullanmıştı. 

Kaynak: Medyatava