Togg siparişi için bugün son. T10X ön sipariş süresi bugün saat 22.00'de bitiyor: Çekiliş tarihi belli oldu ilk otomobil kimin olacak?

Türkiye'nin yerli ve milli elektrikli otomobili Togg için ön sipariş süresi bugün doluyor. T10X için rekor ön sipariş verilmişti, ilk 1 haftada sipariş sayısı 100 bini geçti. 2023 yılında 20 bin araç çekilişle sahiplerine teslim edilecek. Peki Togg T10X modeli için çekiliş ne zaman yapılacak?

Google Haberlere Abone ol
Togg siparişi için bugün son. T10X ön sipariş süresi bugün saat 22.00'de bitiyor: Çekiliş tarihi belli oldu ilk otomobil kimin olacak? - Resim: 2

20 BİN ASİL 20 BİN YEDEK LİSTE

Togg ayrıca şanslı 20 bin kullanıcının yanı sıra 20 bin kişi için de yedek liste oluşturacak.

NTV'de yer alan habere göre 2023 yılı için planlanan teslimatlarda iptallerin yaşanması halinde, yedek listedeki kullanıcılar devreye alınacak. Ancak, 2023 yılı teslimatları için yedek listeden asıl listeye geçemeyenler 2024 yılı ocak ayı itibarıyla belirlenecek yeni paket ve konfigürasyon seçenekleriyle T10X sipariş edebilecekler.

Eğer sipariş verip de listeye giremezseniz ne olacak?

Ön sipariş verenler 2024 yılı Haziran ayına kadar hiçbir çekilişe katılmadan Togg T10X modeline sahip olacak. Asıl ve yedek listede yer alamayanların ise yaptıkları ön ödemeler hesaplarına iade edilecek.

SIRADAKİ GALERİ

Artık Instagram'da da olacak! Artık Instagram'da da olacak!