TOGG satış fiyatı açıklandı. TOGG kaç TL. TOGG ne zaman çıkıyor? TOGG özellikleri

Ve beklenen oldu. TOGG yollara çıkıyor, satış rakamı açıklandı. TOGG'ın siparişi 16-27 Martta açılacak ve 953 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak! İşte TOGG ile ilgili bütün ayrıntılar.

Google Haberlere Abone ol
TOGG satış fiyatı açıklandı. TOGG kaç TL. TOGG ne zaman çıkıyor? TOGG özellikleri - Resim: 1

Türkiye'nin ilk elektrikli otomobili TOGG'un satış tarihi ve fiyatı açıklandı!

TOGG'ın siparişi 16-27 Martta açılacak ve 953 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak!

TOGG'dan yapılan açıklamada "16-27 Mart'ta Trumore dijital platformu ve Togg web sitesi üzerinden ön siparişleri alınacak olan Togg T10X, 953 bin TL'den başlayan fiyat etiketine sahip olacak." denildi.

Türkiye’nin mobilite alanında hizmet veren küresel teknoloji markası Togg, doğuştan elektrikli ilk akıllı cihazının satış fiyatını, model ismini ve teknik özelliklerini açıkladı. Togg, ‘T10X’ adını verdiği, kullanıcıyı merkeze koyan, akıllı yaşam çözümleriyle sürekli internetin içinde olan, uzaktan güncellenebilen akıllı cihazını, iki farklı donanım seviyesi ve iki batarya seçeneğiyle ön siparişe sunuyor. 16-27 Mart tarihleri arasında Trumore dijital platformu ve www.togg.com.tr Togg web sitesi üzerinden ön siparişleri alınacak olan Togg T10X, 953 bin TL’den başlayan fiyat etiketine sahip olacak.

Fikri ve sınai mülkiyeti yüzde 100 Türkiye’ye ait küresel bir marka ortaya çıkarmak ve mobilite ekosisteminin çekirdeğini oluşturmak amacıyla kurulan Togg, 2022 yılı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda seri üretim bandından indirdiği T10X’i kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. Planları doğrultusunda emin adımlarla ilerleyen Togg, Mart sonundan itibaren kullanıcılarla buluşacak ilk akıllı cihazının fiyatını, model ismini, teknik ve donanım özelliklerini açıkladı.