TOGG ön sipariş açıklaması yaptı. Mart 2023 tarihinde yollarda görmeye başlanacak TOGG resmi hesabından ön sipariş için tarih verdi

Türkiye'nin yerli ve milli ilk elektrikli otomobili olan TOGG'dan heyecan veren bir duyuru geldi. TOGG resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada Türkiye'nin yerli ve milli elektrikli otomobilinin Mart 2023 tarihinde yollarda olacağı vurgulandı ve ön sipariş için net tarih verildi. Herkesin merak ettiği ön siparişlerin ne zaman açılacağı belli oldu.

Google Haberlere Abone ol
TOGG ön sipariş açıklaması yaptı. Mart 2023 tarihinde yollarda görmeye başlanacak TOGG resmi hesabından ön sipariş için tarih verdi - Resim: 1

Türkiye'nin heyecanla beklediği yerli ve milli elektrikli otomobili TOGG hakkında heyecan verici flaş bir gelişme yapıldı. Daha önce Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından da Mart 2023 tarihinde Türkiye'nin yollarında olacağı vurgulanan TOGG'un resmi sosyal medya hesabından duyuru yapıldı.

TOGG tarafından yapılan resmi duyuruda ön sipariş süreciyle ilgili bilgilendirme yapıldı. TOGG tarafından yapılmayan açıklamalara itibar edilmemesi konusuna vurgu yapan yetkililer, ön siparişle ilgili şu duyuruyu yaptı:

"Türkiye'nin yerli otomobili Togg'un resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada "Daha önce de açıkladığımız gibi ön sipariş sürecini Şubat 2023 itibarıyla başlatacağız. Togg hakkındaki tüm gelişmeleri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmenizi, Togg tarafından açıklanmayan bilgilere itibar etmemenizi önemle rica ederiz"