Teknoloji devi Apple'dan flaş hamle! Apple gözünü Manchester United'a dikti. Pazarlıklara başladı. 6.75 milyar euroluk pazarlıklar başladı

ABD merkezli teknoloji devi Apple, Manchester United'ı satın almak için Glazer Ailesi ile pazarlıklara başladı. Apple, Manchester United'ın çoğunluk hisselerini satın almak için pazarlık masasında. Manchester United için yapılan görüşmelerin 6.75 milyar euro civarında bir para üzerinden döndüğü de belirtildi.

Google Haberlere Abone ol
Teknoloji devi Apple'dan flaş hamle! Apple gözünü Manchester United'a dikti. Pazarlıklara başladı. 6.75 milyar euroluk pazarlıklar başladı - Resim: 1

17 yıl sonra Glazers Ailesi tarafından satışa çıkarılan Manchester United'a sürpriz bir talip çıktı. İngiliz ekibini, ABD merkezli teknoloji devi Apple satın almak istiyor.

ABD merkezli teknoloji devi Appler, Manchester United'ı satın almak için Glazer Ailesi ile pazarlıklara başladı.

The Daily Mirror'da yer alan habere göre; Apple, Manchester United'ın çoğunluk hisselerini satın almak için pazarlık masasında. Manchester United için yapılan görüşmelerin 6.75 milyar euro civarında bir para üzerinden döndüğü de belirtildi.

Glazers Ailesi, kulübü satın almalarından 17 yıl sonra satışa çıkardıklarını resmen duyurmuşlardı.

The Daily Mirror'ın aktardığı habere göre, satışa çıkarılan Manchester United'ın çoğunluk hisselerini almak için Apple masada. İki dev arasındaki görüşmelerin 6.75 milyar euro civarında bir para üzerinden döndüğü ifade ediliyor.