Tek seferde 25 bin TL promosyon. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank da promosyon yarışına girdi. Kamu kurumlarında çalışanlara güzel haber geldi. Rekor promosyon ödemesi

Özel bankaların promosyon yarışına kamu bankaları Ziraat Bankası, Vakıflar Bankası ve Halk Bankası da dahil oldu. Tek seferde 25 bin lira promosyon ücreti verildi.

Google Haberlere Abone ol
Tek seferde 25 bin TL promosyon. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank da promosyon yarışına girdi. Kamu kurumlarında çalışanlara güzel haber geldi. Rekor promosyon ödemesi - Resim: 2

Milliyet'ten Mithat Yurdakul'un haberine göre, kamuda ise Emniyet Genel Müdürlüğü polislere 36 ay için 27 bin lira promosyon ödemesinin karara bağlandığını duyurdu. Kamu personeli için Ticaret Bakanlığı 20 bin TL, Adalet Bakanlığı ise Vakıfbank aracılığıyla 25 bin TL promosyon açıkladı.

25 BİN TL ÖDENECEK

Yüzlerce kişinin çeşitli birimlerde görev yaptığı TBMM’deki idari personel de milletvekilleriyle aynı promosyonu alacak. Milletvekilleri ve TBMM personeli için bankalarla yürütülen görüşmeler sonucunda, normal şartlarda milletvekilleri için 100 bin, personel için 6 bin TL promosyon ödenmesi beklenirken, ‘hakkaniyet’ ilkesi gereği, promosyonları eşitleme kararı çıktı. Buna göre, TBMM personeli ile milletvekilleri, tek seferde 25 bin TL promosyon ödemesi alacak.