TCKN sonu 0, 2, 4, 6, ve 8 olanlar dikkat! Başvuru ekranı açıldı. Bugün T.C kimlik numarasıyla başvuru yapanlara aylık 1.250 TL ödeme yapılacak. Ödemeler 1 sene boyunca devam edecek. İşte detaylar

Aile Destek Paketi kapsamında düşük gelirli ailelere yardımlar peş peşe gelmeye devam ettiği belirtildi ve dar gelirli ailelere 1.250 TL para verileceği ve bu ödemelerin 12 ay boyunca devam edeceği ifade edildi. Yardım paket başvuruları e devlet üzerinden alınmaya başlandı ve Aile Destek Programı adı altında yapılacak olan 1250 TL ödemelerin de başladığı duyuruldu.

Google Haberlere Abone ol
TCKN sonu 0, 2, 4, 6, ve 8 olanlar dikkat! Başvuru ekranı açıldı. Bugün T.C kimlik numarasıyla başvuru yapanlara aylık 1.250 TL ödeme yapılacak. Ödemeler 1 sene boyunca devam edecek. İşte detaylar - Resim: 1

ANINDA 1.250 TL VERİLECEK

1.250 TL ödeme yapılacağı duyurulurken vatandaşlar bu yardımdan yararlanmak için neler yapılması gerektiğini araştırmaya başlarken sosyal yardım paketleri gün geçtikçe artış gösterirken dar gelirli ailelere 1.250 TL ödeme yapılacağı ifade edildi.

DÜŞÜK GELİRLİ OLUNMASI GEREKİYOR

Aile Destek Programı kapsamında gerçekleşecek olan 1.250 TL yardımlardan yararlanmak için öncelikle düşük gelirli olması gerektiği belirtildi ve dar gelirli ailelerin başvurabileceği bu yardımlar için öncelikle düşük gelirli olduğunu belgelemesi gerektiği vurgulandı.