T.C kimlik numarası sonu 0, 2, 4, 6, ve 8 olanlar müjde. Hesabınıza 1250 TL yatırılacak. Merakla beklenen ödemeler pazartesi hesaplara yatmaya başlıyor. Ziraat ATM’lerinden paranızı çekebilirsiniz. İşte detaylar

Üniversite öğrencilerine her ay düzenli bir şekilde ödenen KYK ödemeleri bu hafta başlıyor. Gelen son habere göre ödemelerin pazartesi günü başlayacağı ve Cuma gününe kadar tamamlanacağı belirtildi. TC kimlik numarasının son hanesine göre ödenecek: Ödemeler pazartesi başlıyor! Ziraat ATM’lerinden paranızı çekebilirsiniz.

Google Haberlere Abone ol
T.C kimlik numarası sonu 0, 2, 4, 6, ve 8 olanlar müjde. Hesabınıza 1250 TL yatırılacak. Merakla beklenen ödemeler pazartesi hesaplara yatmaya başlıyor. Ziraat ATM’lerinden paranızı çekebilirsiniz. İşte detaylar - Resim: 1

Kredi ve Yurtlar Kurumu burs ve kredi ödemeleri her ay düzenli bir şekilde ödemelerine devam ediyor. Banka hesaplarına ödemelerin yapılacağı belirtildi. TC kimlik numarasının son rakamına göre, yapılacak.

KYK BURS VE KREDİ ÖDEMELERİ NE ZAMAN YATIRILACAK?

Kredi ve Yurtlar Kurumu burs ve kredi ödemeleri, her ay düzenli olarak öğrencilerin banka hesaplarına yatırılıyor. Bu kapsamda, TC kimlik numarasının son rakamına göre ödeme tarihleri şu şekilde: