Sürücülere Müjdeyi Verdi. Akaryakıt Fiyatlarında Yüzde 3 İndirim. Benzin, Motorin ve LPG Fiyatlarında Yüzde 3 İndirim. Aytemiz Petrol Otomobil Sahiplerini Sevindiren Kampanyayı Duyurdu

Benzin fiyatları 21 liranın, motorin fiyatları da 19 liranın üstünde seyrederken araç sahiplerine güzel bir haber bir akaryakıt firmasından geldi. Yüzde 3 indirimle akaryakıt alabileceklerini duyurdu.

Google Haberlere Abone ol
Sürücülere Müjdeyi Verdi. Akaryakıt Fiyatlarında Yüzde 3 İndirim. Benzin, Motorin ve LPG Fiyatlarında Yüzde 3 İndirim. Aytemiz Petrol Otomobil Sahiplerini Sevindiren Kampanyayı Duyurdu - Resim: 1

İstanbul Anadolu Yakası'nda bir litre benzin fiyatı: 21.18 TL

İstanbul Anadolu Yakası'nda motorin litre fiyatı: 19.34 TL

İstanbul LPG litre fiyatı Anadolu Yakası'nda 10.25 TL

ANKARA BENZİN VE MOTORİN FİYATLARI

Ankara'da benzin litre fiyatı: 21.58 TL

Ankara'da motorin litre fiyatı: 19.79 TL

Ankara'da LPG litre fiyatı: 10.45 TL

İZMİR AKARYAKIT FİYATLARI

İzmir'de benzin litre fiyatı: 21.58 TL

İzmir'de motorin litre fiyatı: 19.85 TL

İzmir'de LPG litre fiyatı: 11,04TL

Akaryakıt fiyatları böyle seyrederken öte yandan Aytemiz Vaay üyeleri, Paycell ile yapacakları akaryakıt ödemelerinde, anında yüzde 3'e varan indirim kazanıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Aytemiz uzun yola çıkacak sürücüler için yeni tasarruf fırsatları sunmaya devam ediyor.

Hızlı, temassız ve güvenli ödeme imkanı sunan Aytemiz Vaay mobil uygulaması, kullanıcılarına birçok avantaj sağlıyor.

Uygulama sayesinde Paycell kullanıcıları indirimli yakıt alma şansına sahip olurken, bir yandan da ödemelerini araçlarından inmeden, güvenle ve hızla tamamlayabiliyor.