Sürücülere bir müjde daha. Motorin fiyatlarına üçüncü indirim geldi. Bu gece yarısından itibaren motorin litre fiyatı yine düşüyor

Araç sahiplerine müjde haftası. Bu gece yarısından itibaren motorin fiyatlarına bir indirim daha yapılacak. Son indirimle birlikte motorin fiyatlarında 3. kez indirime gidiliyor. Akaryakıt sektör temsilcilerinden alınan bilgiye göre bu gece yarısından itibaren yapılacak indirimle birlikte motorin fiyatları son 15 gün içerisinde 2 lira düşmüş olacak.

Google Haberlere Abone ol
Sürücülere bir müjde daha. Motorin fiyatlarına üçüncü indirim geldi. Bu gece yarısından itibaren motorin litre fiyatı yine düşüyor - Resim: 1

Brent petrolde düşüş ivmesi sürüyor. Türkiye'de de akaryakıt fiyatlarına birbiri ardına indirimler yansımaya başladı. Bu gece yarısı motorin litre fiyatlarına bir indirim müjdesi daha geldi. Son indirimle birlikte motorin fiyatlarında son 10 gün içerisinde üçüncü kez indirim yapılmış olacak. 

Akaryakıt temsilcilerinden alınana bilgiye göre motorin litre fiyatlarına bu gece yarısından itibaren bir indirim daha yapılacak.

Cumartesi gününden itibaren geçerli olacak indirim sonrası motorin fiyatları düşecek. İstanbul'da motorin litre fiyatı bugün itibariyle 21 lira 20 kuruş seviyelerinden satılıyor. Son indirimle birlikte motorin fiyatları litre başına 2 lira ucuzlamış olacak. İşte gece yarısından itibaren yeni motorin fiyatları:

Kaynak: Medyatava