Sürücülere akaryakıt müjdesi. Bu gece yarısından itibaren benzin litre fiyatında indirime gidiliyor Benzin Motorin ve LPG litre fiyatlarında güncelleme

Brent petrol fiyatlarının 80 doların altına inmesi sonrası akaryakıt fiyatlarında da indirime gidilme kararı alındı. 2023 yılının ilk akaryakıt indirimi bu gece yarısından itibaren yapılacak. Pompaya benzin indirimi yansıtılacak.

Google Haberlere Abone ol
Sürücülere akaryakıt müjdesi. Bu gece yarısından itibaren benzin litre fiyatında indirime gidiliyor Benzin Motorin ve LPG litre fiyatlarında güncelleme - Resim: 2

Akaryakıt sektörü temsilcilerinden alınan bilgiye göre bu gece yarasından itibaren geçerli olmak üzere benzin litre fiyatında 63 kuruşluk bir indirime gidilecek.

Güncel akaryakıt fiyatlarına göre; il, ilçe ve bayi bazında değişiklik gösteren benzin fiyatları İstanbul'da 19,52 lira, Ankara 19,69 TL, İzmir 19,68 lira seviyelerinde bulunuyor.

Fiyatların brent petrol ve döviz kurlarındaki dalgalanmalardan etkilendiği kaydediliyor. Brent petrol şu dakikalar 79,36 dolar, dolar kuru da 18.77 lira seviyesinden işlem görüyor.

SIRADAKİ GALERİ

Borsaya girmek isteyenlere kritik seviye Borsaya girmek isteyenlere kritik seviye
Kaynak: Medyatava