Sosyal medyada herkes bu testi çözmeye çalışıyor: Kitapların arasına gizlenen kalemi kimse bulamıyor. 5 saniye içinde gizlenmiş kalemi bulabilir misin? Sadece üstün zekalılar bulabiliyor

Gözlem becerilerinizin ne kadar iyi olduğunu öğrenmek ister misiniz? O zaman 5 saniye içinde bu görseldeki kalemi bulun.

Google Haberlere Abone ol
Sosyal medyada herkes bu testi çözmeye çalışıyor: Kitapların arasına gizlenen kalemi kimse bulamıyor. 5 saniye içinde gizlenmiş kalemi bulabilir misin? Sadece üstün zekalılar bulabiliyor - Resim: 1

5 SANİYEDE RESİMDEKİ GİZLİ KALEMİ BUL

Yukarıda paylaşılan görsel, sosyal medya üzerinde optik illüzyon zeka bulmacası olarak paylaşıldı. Bu görselde farklı renklerde çok sayıda kitap görebilirsiniz. Kitapların arasında 5 saniye içinde fark etmeniz gereken bir kalem gizlidir.

Bu kolay bir meydan okumadır, bu nedenle zaman sınırı kısadır. Ancak gözlem becerilerinizi test etmek için iyi bir yoldur. Kalemi 5 saniyede bulan insanlar harika bir gözlem yeteneğine sahiptir. Bu zorluğu çözmenin en iyi yolu, görüntüyü dikkatlice gözlemlemek ve kaleme çok benzeyen herhangi bir şekil bulmaktır. Kalemi gördün mü?

Etiketler test bulmaca IQ testi