SONDAKİKA Benzin ve motorin fiyatlarına indirim mi geliyor. Brent petrol fiyatı düştü, akaryakıta indirim yolda. 3 Ağustos güncel akaryakıt fiyatları

Cuma günü 110,67 dolara kadar yükselen Brent petrolün varil fiyatı, bugün 101 dolar seviyesine kadar geriledi. En son motorin fiyatlarına indirim, LPG fiyatlarına ise zam yapılmıştı. petrol fiyatlarının düşmesiyle birlikte akaryakıt fiyatlarına yeni bir indirim gelecek mi sorusu geldi. İşte güncel fiyatlar.

Google Haberlere Abone ol
SONDAKİKA Benzin ve motorin fiyatlarına indirim mi geliyor. Brent petrol fiyatı düştü, akaryakıta indirim yolda. 3 Ağustos güncel akaryakıt fiyatları - Resim: 3

AKARYAKIT FİYATLARINA İNDİRİM GELECEK Mİ?

Brent petrol piyasasında gözlemlenen düşüşün ardından LPG, motorin ve benzin fiyatlarında indirim beklentisi oluştu. Konuya ilişkin henüz resmi bir açıklama bulunmuyor.

LPG'YE ZAM!

Akaryakıt sektöründen edinilen bilgiye göre, 30 Temmuz'dan itibaren geçerli olmak üzere otogazın (LPG) litre fiyatına 30 kuruş zam geldi.

Zamla birlikte otogazın litre fiyatı yaklaşık olarak İstanbul’da 11,24 TL’ye, Ankara’da 11,21 TL’ye, İzmir’de 11,11 TL’ye yükselecek. Fiyatlar, iller ve bayiler arasında belirgin farklar gösterebiliyor.

MOTORİN FİYATLARINA İNDİRİM YAPILMIŞTI!

Motorin (mazot) grubuna 26 Temmuz Salı günü geçerli olmak üzere 92 kuruş kuruş indirim geldi. İşte indirim sonrası güncel mazot fiyatları.