Somer Şef hem ağladı hem ağlattı! Eleme gecesinde gözyaşları sel oldu

tv8'in fenomen yarışma programı MasterChef Türkiye'nin dün akşam yayınlanan yeni bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Somer Şef elenen isim ile konuşmasında hem ağladı hem de ekran başındakiler ağlattı.

Google Haberlere Abone ol
Somer Şef hem ağladı hem ağlattı! Eleme gecesinde gözyaşları sel oldu - Resim: 1

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye'de dün gece eleme heyecanı yaşandı. Puanlama sistemiyle yarışan isimlerden MasterChef Türkiye hayallerine veda eden kişi Fatma Nur oldu. Fatma Nur elenmesinin ardından duygusal bir konuşma yapan Somer Sivrioğlu hem ağladı hem de sözleriyle Fatma Nur'u ağlattı.

Fatma Nur'la konuşurken gözyaşlarına hakim olamayan Somer Sivrioğlu, "Hayat doğduğumuz günden itibaren bize farklı kağıtlar dağıtıyor. Sonra da o kağıtlarımızı sürdürmeye çalışıyoruz. Bazıları daha iyiye götürüyor bazıları da dağıtılan bu kartları iyiye kullanamayarak daha kötüye gidiyor. Senin anlattığın hikayelerden yola çıkarak söylüyorum ki sana da müthiş kartlar dağıtılmamış. Ama sen bu kağıtları o kadar güzel oynuyorsun ki... Çok güzel bir mücadele veriyorsun. İlk gün buraya geldiğinde söylediklerin beni çok etkilemiştin. 'Bana bir sürü insan gitme Fatma Nur, rezil olursun, alay ederler dediler' demiştin. 'Ben kendimi göstermeye geldim' demiştin. Şimdi MasterChef'in 10'uncusundan onu söyleyen herkese güzel bir kapak olsun" dedi.