Sırp model eğlenmek için geldiği İstanbul'da tecavüze uğradığını iddia etmişti gerçek çok başka çıktı

Beşiktaş’ta model bir arkadaşının doğum günü için eğlence mekanına gelen Sırp model Sladana Milojev’in akılalmaz oyununu polisler ortaya çıkardı. Yapılan incelemeler sonucunda çiftin samimi bir şekilde otele giriş yaptığı ve zorlama olmadan odaya girdikleri tespit edildi. Gözünü açtığında çıplak halde olduğunu öne süren Milojev, tecavüze uğradığını belirterek şikayetçi olmuştu.

Google Haberlere Abone ol
Sırp model eğlenmek için geldiği İstanbul'da tecavüze uğradığını iddia etmişti gerçek çok başka çıktı - Resim: 1

Sırp model Sladana Milojev İspanyol model arkadaşının doğum gününü kutlamak için İstanbul’a geldi. Genç model akşam saatlerinde sevgilisi D.E. (35) ile buluşarak, birlikte eğlence mekanına gitti. Burada eğlenen çift, ardından başka bir eğlence mekanına girerek eğlenmeyi sürdürdü. Gecenin ilerleyen saatlerinde kadının alkol nedeniyle sarhoş olması üzerine D.E., genç modeli kaldığı otele götürdü.

Burada ikili, iddiaya göre genç modelin de rızasıyla cinsel ilişkiye girdi. Daha sonra D.E. otelden ayrılmak isteyince genç model, iddiaya göre kendisinden bin dolar istedi. Adamın reddedip otelden ayrılması üzerine genç model, sabah saatlerinde tecavüze uğradığı ve 5 bin avro ile 2 bin lira parasının alındığı iddiasıyla emniyete giderek şikâyette bulundu.

Kaynak: Medyatava